10 квітня – День звільнення Одеси від фашистських загарбників

11-04-2016
HAK_0457

10 квітня відзначається День звільнення Одеси від фашистських загарбників. У цей день в 1944 році в ході Одеської операції війська 3-го Українського фронту за сприяння Чорноморського флоту звільнили наше місто від німецько-фашистських загарбників.

На честь 72-ої річниці визволення Одеси від фашистських загарбників пройшла урочиста церемонія покладання вінків та квітів до пам’ятника Невідомому матросу та біля стели “Крила Перемоги” на площі 10 квітня. В заході,  разом з  представниками міської влади та громадськістю, взяли участь перший заступник голови обласної ради Олег Радковський, депутати регіонального зібрання Олександр Ахмеров, Евгенія Абрамова, Роман Сенник та інші народні обранці.

Цей день для всіх одеситів є світлим і пам’ятним. Ми висловлюємо ветеранам слова безмежної вдячності й поваги, ми завжди залишимося перед ними в боргу за свободу і незалежність, за мирне небо над головою. Пам’ять про героїв-визволителів залишилася не тільки на пам’ятниках і обелісках – вона в серцях усіх одеситів.

HAK_0336 HAK_0436 HAK_0433 HAK_0403 HAK_0362