65032, пр-т. Шевченка, 4, м. Одеса, Україна

20-річчя відсвяткував “Будинок з ангелом”

05-09-2016
DSC_3745

Одеський дитячий реабілітаційний центр ім. Бориса Літвака відзначає 20-річний ювілей.

За словами очільника фонду «Майбутнє», головного лікаря центру Вероніки Михайленко, за цей час у Будинку з ангелом отримали допомогу 26,5 тисяч маленьких пацієнтів.

За 20 років роботи центру було введено в експлуатацію дві нові будівлі, з’явився спеціальний пансіонат для проживання дітей та супроводжуючих їх батьків. Сьогодні зали і кабінети центру обладнані найсучаснішим діагностичним, терапевтичним, реабілітаційним обладнанням. Крім того, будучи неприбутковою організацією, центр за ці роки зумів створити 200 нових робочих місць.

«Зважитися на створення центру на початку 90-х могла справді одержима людина, яка щиро бажає допомогти нужденним. Такою людиною був Борис Давидович Літвак. Він говорив, що не буває чужих дітей, не буває чужого горя», – розповіла гостям Вероніка Михайленко.

Привітати дитячий реабілітаційний центр та нагородити грамотами завітав голова обласної ради Анатолій Урбанський.

За особливі заслуги перед українським народом та з нагоди 20-річчя Одеського обласного благодійного фонду реабілітації дітей-інвалідів «Майбутнє» нагороджуються:

Наталія Короленко – дитячий лікар-невролог Одеського обласного благодійного фонду реабілітації дітей-інвалідів «Майбутнє»,

Лариса Тупко – дитячий лікар-невролог Одеського обласного благодійного фонду реабілітації дітей-інвалідів «Майбутнє»,

Також з нагоди 20-річчя центру Анатолій Урбанський  зробив благодійний внесок для закупівлі обладнання в кабінет сенсорної інтеграції.

«20 років – це тільки початок шляху. За цей короткий період центр допоміг вилікувати 26,5 тисяч дітей, для багатьох з них –  це віконце в життя. Цей унікальний центр, відомий не тільки на всю країну,  а  й на весь світ саме завдяки невичерпній енергії, цілеспрямованості, організаторському дару і просто людській порядності таким був Борис Літвак, низький йому уклін», – звернувся зі словами вдячності до всього трудового колективу та засновника Бориса Літвака голова обласної ради Анатолій Урбанський.

DSC_3739 DSC_3753 DSC_3754 DSC_3797 vkll DSC_3812 DSC_3818 IMG_6506 IMG_6509

Повернутися назад