26-та позачергова сесія обласної ради (ОНОВЛЕНО)

04-09-2019
DSC_5739

Депутати проголосували за порядок денний, з урахуванням доповнень, який містить понад 30 питань. Зокрема було підтримано пропозицію депутата Олексія Кобильникова щодо внесення до сесійного порядку денного проекту рішення про розірвання контракту з директором Одеського художнього музею Олександром Ройтбурдом. Заслухавши своїх колег, депутати підтримали данний проект рішення в цілому: За – 51, Проти – 3, Утрималися – 2, не голосували – 28.

Депутатський корпус ухвалив проекти рішень про присвоєння звання «Почесний громадянин Одеської області» Рафаєвичу Михайлу Зіновійовичу та Марданю Олександру Євгеновичу, а також клопотання щодо нагородження Почесною грамотою Верховної Ради України Богуш А.М.

Після цього депутати перейшли до розгляду блоку питань, які стосуються діяльності обласної ради та її органів. Зокрема, це внесення змін до Регламенту Одеської обласної ради VII скликання, Положення про постійні комісії Одеської обласної ради VІІ скликання, складу постійних комісій Одеської обласної ради VII скликання, персонального складу президії Одеської обласної ради VII скликання та персонального складу погоджувальної ради Одеської обласної ради VII скликання.

Далі було підтримано проекти рішень щодо внесення змін до двох регіональних програм, що діють в Одеській області – Регіональної програми підтримки розвитку книговидання та засобів масової інформації в Одеській області на 2017-2019 роки та Регіональної програми цивільного захисту, техногенної та пожежної безпеки Одеської області на 2018-2021 роки.

Переважною кількістю голосів депутатський корпус підтримав майнові питання, які стосувалися створення, ліквідації, зміни найменування, затвердження статутів комунальних підприємств, установ, внесення змін до них, про їх діяльність. Також схвалено ряд питань про об’єкти спільної власності територіальних громад сіл, селищ, міст області та про земельльні правовідносини.

У завершальній частині пленарного засідання розглянуто депутатські звернення та запити.

DSC_5718 DSC_5726 DSC_5727 DSC_5730 DSC_5735 DSC_5739 DSC_5748 DSC_5749 DSC_5753 DSC_5802 DSC_5803 DSC_5807