65032, пр-т. Шевченка, 4, м. Одеса, Україна

З Днем незалежності України!

24-08-2018
photo7145966462798176993

Дорогі земляки!

Вітаю вас із головним національним святом – Днем незалежності України!

Сьогодні не просто День народження нашої держави. Насамперед – це свято пам’яті про покоління українців, які виборювали право бути господарями на своїй землі, продовжували сповідувати свої традиції та звичаї.  Україну не знищили ні війни, ні геноцид, ні голодомори та репресії.

Переконаний, що ми здобудемо перемогу і цього разу, та будемо дотримуватися обраного власного курсу розвитку, відстоюватимемо свій європейський вибір та загальнолюдські демократичні цінності. Вірю, що сильний, мужній, духовно багатий український народ зможе вистояти і подолати всі труднощі, розумно синтезувати найкращі національні надбання та світовий досвід на шляху розбудови своєї держави.

Поняття Незалежності та Єдності України набуло для кожного з нас особливого значення. Дух патріотизму об’єднав людей різних національностей, адже бути українцем – почесно.

Нехай мир і злагода панують у нашому спільному домі, а мрія про краще майбутнє окриляє усіх нас на нові звершення. З святом Вас, дорогі жителі Одещини, з Днем Незалежності!

Анатолій Урбанський

Голова обласної ради

photo7145966462798176993

Повернутися назад