65032, пр-т. Шевченка, 4, м. Одеса, Україна

Вадим Шкарівський відвідав Болградський район

24-01-2020
_DSC5903

Перший заступник голови Одеської обласної ради Вадим Шкарівський з робочим візитом відвідав Болградський район та взяв участь у низці заходів. Зокрема, у зборах щодо збереження цілісності території та компактного проживання мешканців, а також у позачерговій сесії Болградської районної ради. Ознайомився з роботою Болградського відділення комплексної реабілітації осіб з інвалідністю «Стратегія життя».

На зборах свої позиції з питання збереження цілісності території та компактного проживання мешканців висловили більше 20 жителів району, у тому числі – голови сільрад, депутати райради, представники громадських організацій та місцеві жителі. По завершенню зборів відбулась позачергова сесія Болградської районної ради, на якій більшістю голосів було підтримано звернення до Президента України про збереження цілісності території та компактності проживання його мешканців.

«Мова йде не тільки про об’єднання всіх сільських громад в одну з центром в місті Болград, а й про збереження прав національних меншин для прийняття відповідних рішень. Такому зверненню передували громадські слухання за участю мешканців району, голів сільських рад та представників громадських організацій. Я повністю підтримую формат, коли кожна громада вирішує подібні питання добровільно і відокремлено, виходячи зі своїх економічних і соціальних особливостей, – висловився Вадим Шкарівський.

По завершенню сесії перший заступник голови облради відвідав місцевий центр реабілітації осіб з інвалідністю.

«На 28-ій сесії Одеської обласної ради (25 жовтня 2019 року), було прийнято рішення про створення комунального некомерційного підприємства «Одеський обласний центр комплексної реабілітації осіб з інвалідністю в місті Болград Одеської обласної ради». Для новоствореного некомерційного підприємства Болградською міськрадою буде виділено нове просторе приміщення, а Болградською райрадою буде виконаний в ньому ремонт. Власне, створення нового підприємства планується завершити на майбутній 32-ій сесії облради шляхом прийняття рішення про затвердження передавального акта. На сьогодні в центрі проходять реабілітацію 49 осіб – це люди з різними захворюваннями з усіх районів Одеської області. Це діти і дорослі, які потребують особливого ​​і професійного підходу щодо реабілітації та одужання. Мені було приємно побачити, що тут працюють дійсно небайдужі люди, які вкладають душу в свою роботу», – розповів Вадим Шкарівський.

Вихованці реабілітаційного центру отримали індивідуальні подарунки ТОВ «ТД «Стратег» – спеціально розроблені настільні ігри та набори для творчості з урахуванням потреб людей, які страждають ДЦП, аутизмом, порушеннями функцій опорно-рухового апарату та іншими захворюваннями.

_DSC5899 _DSC5903 _DSC5906 _DSC5911 _DSC5919 _DSC5925 _DSC5937 _DSC5941 _DSC5952 _DSC5957 _DSC5964 _DSC5973 _DSC5976 _DSC5980

Повернутися назад