65032, пр-т. Шевченка, 4, м. Одеса, Україна

Офіційна зустріч з новопризначеним Генеральним консулом Грецької Республіки в м. Одеса паном Дімітріосом Х. Дохтсісом

02-10-2020
DSC_4204

Перший заступник голови обласної ради Вадим Шкарівський провів офіційну зустріч з новопризначеним Генеральним консулом Грецької Республіки в м. Одеса паном Дімітріосом Х. Дохтсісом

Від Одеської обласної ради у заході також взяла участь начальник управління з питань економіки, бюджету, інвестицій та міжнародного співробітництва апарату обласної ради Ірена Надем’янова.

Вадим Шкарівський  привітав пана Дохтсіса з призначенням на відповідальну дипломатичну посаду, побажав успіхів та злагодженої роботи, зауваживши, що Одеська обласна рада підписала меморандум про  співпрацю з обласними центрами Грецької Республіки – містами Салоніки, Драми і Серрес. Так, висловив сподівання щодо подальшої ефективної та плідної співпраці на міжрегіональному рівні на користь спільних інтересів для покращення економічних показників України та Греції.

Під час зустрічі було обговорено низку питань щодо поглиблення двосторонніх українсько-грецьких відносин на міжрегіональному рівні у сферах культури, освіти, IT-сектору, економіки, туризму, зеленої енергетики, переробної промисловості, сільського господарства, морегосподарського комплексу та авіазв’язку.

Зустріч пройшла в теплій дружній атмосфері.

DSC_4163DSC_4120DSC_4156DSC_4181DSC_4148DSC_4171DSC_4172DSC_4193DSC_4204DSC_4235

Повернутися назад