Анатолій Урбанський провів особистий прийом громадян

11-07-2018
DSC_7724

Голова обласної ради Анатолій Урбанський провів черговий особистий прийом громадян, який проходить першої середи кожного місяця.

Для спілкування з Анатолієм Ігоровичем записалися громадяни, проблемні питання кожного з яких потребували підтримки з боку органів влади.

Так, мешканка Одеси Галина Невара звернулася за консультацією щодо видавництва своєї книги, мати учня школи-інтернату №3 попросила допомогти відремонтувати майданчик на території закладу, звернення мешканки смт. Затока Юлія Присяжнюк стосувалося сприяння у вирішенні земельного питання.

На прийомі у очільника обласної ради був голова Андрієво-Іванівської сільради Сергій Третишний з питанням щодо включення до обласного бюджету розвитку коштів на ремонт сільського будинку культури, у якому вже було замінено вікна та відремонтовано фасад за кошти місцевого бюджету.

Також було звернення від доктора медичних наук Василя Бєлокриницького щодо пошуку можливості фінансування матеріалів конференції «Медико-соціальне забезпечення населення Одеської області у період децентралізації».

В свою чергу, уважно вислухавши всі звернення громадян, Анатолій Урбанський надав аргументовану відповідь щодо можливих варіантів розв’язання порушених питань у межах компетенції обласної ради.

DSC_7698 DSC_7699 DSC_7703 DSC_7711 DSC_7716 DSC_7724 DSC_7732