65032, пр-т. Шевченка, 4, м. Одеса, Україна

Анатолій Урбанський провів особистий прийом громадян

05-06-2019
DSC_2522

Голова обласної ради Анатолій Урбанський провів черговий особистий прийом громадян. Переважна частина звернень від мешканців Одещини стосувалася  вирішення соціально-побутових питань, юридичних та майнових питань.

Для спілкування з Анатолієм Ігоровичем записалися громадяни, проблемні питання кожного з яких потребували підтримки з боку органів влади.

Так, батьки учнів одного із навчальних закладів міста Одеси прохали сприяння у вирішення незаконних, на їх думку дій адміністрації закладу. Освітяни одного із провідних навчальних закладів Білгород-Дністровського району звернулися з питанням щодо сприяння продовження пільгової оренди приміщень. Пенсіонери з Біляївського та Овідіопольського районів Любов Сальникова та Володимир Михайлищев звернулися з проханням допомогти у вирішенні вирішення соціально-побутових проблем.

На прийомі у очільника обласної ради побувала голова Єгорівської сільради Роздільнянського району Ганна Караман з питанням щодо включення до обласного бюджету розвитку коштів на ремонт місцевого дитячого садка, у якому вже було замінено вікна та відремонтовано дах за кошти місцевого бюджету, а депутат Великодолинської сільської ради Ігор Ковтун звернувся з клопотанням щодо можливості фінансування ремонту доріг у селищі та включення до обласного бюджету розвитку коштів на дані заходи у наступному році.

В свою чергу, уважно вислухавши всі звернення громадян, Анатолій Урбанський надав аргументовану відповідь щодо можливих варіантів розв’язання порушених питань у межах компетенції обласної ради.

DSC_2522 DSC_2523 DSC_2525 DSC_2530 DSC_2534 DSC_2535 DSC_2538 DSC_2539 DSC_2543 DSC_2549 DSC_2550 DSC_2551 DSC_2553

Повернутися назад