65032, пр-т. Шевченка, 4, м. Одеса, Україна

Анатолій Урбанський провів зустріч із Генеральним консулом Республіки Болгарія у м. Одеса

21-01-2019
HAK_0224

21 січня 2019 року відбулась зустріч голови обласної ради Анатолія Урбанського з Генеральним консулом Республіки Болгарія в м. Одеса паном Дімітаром Тучковим.

Під час зустрічі було обговорено низку питань щодо поглиблення двосторонніх українсько-болгарських відносин на міжрегіональному рівні у сферах культури та освіти. Значну увагу було приділено активній діяльності Всеукраїнського центру болгарської культури в м. Одеса. «Під час свого візиту до Одещини Президент України Петро Порошенко наголосив на пріоритетності політики захисту прав національних меншин. Одеська обласна рада сприяє розвитку болгарської культури в області, зокрема громадській організації «Асоціація болгар України» надано пільгу за користування приміщенням по вул. А. Жукова в Одесі», – зазначив голова ради Анатолій Урбанський.

Пан Тучков відмітив, що в Одеському регіоні проживає чисельна болгарська діаспора, що призвело до необхідності відкриття навчального закладу з поглибленим вивченням болгарської мови в м. Одеса.

Болгарською стороною було підтримано ініціативу Президента України щодо відкриття Українського культурного центру в
м. Софія (Республіка Болгарія), який «запропоновано розмістити в історичній частині міста» – зазначив Генеральний консул Республіки Болгарія в
м. Одеса.

Також пан Тучков звернув увагу присутніх на той факт, що продовжується робота з встановлення пам’ятника відомому болгарському письменнику і громадському діячу Івану Вазову біля Генерального консульства Республіки Болгарія в м. Одеса.

HAK_0224

????????????????????????????????????

????????????????????????????????????

????????????????????????????????????

????????????????????????????????????

????????????????????????????????????

Повернутися назад