65032, пр-т. Шевченка, 4, м. Одеса, Україна

Анатолій Урбанський щодо внесення змін до Положення про виплату стипендії Одеської обласної ради обдарованим дітям Одеської області

26-06-2019
DSC_3502

На 23-й сесії обласної ради депутатський корпус ухвалив внесення змін до Положення про виплату стипендії Одеської обласної ради обдарованим дітям Одеської області.

«До Положення про виплату стипендії Одеської обласної ради обдарованим дітям Одеської області було внесено доповнення, в якому йдеться про те, що кандидатами на нагородження стипендією також можуть бути обдаровані діти, які переміщені з тимчасово окупованої території України або району проведення антитерористичної операції, віком від 8 до 18 років. Відповідно їм необхідно додати до пакету документів довідку про взяття на облік особи, яка переміщується з тимчасово окупованої території України або району проведення антитерористичної операції»,  – пояснив голова обласної ради Анатолій Урбанський від час спілкування з журналістами.

Нагадаємо, стипендія а особисті досягнення у сфері освіти, культури, мистецтв, фізичної культурі та спорту призначається 100 особам, обраним на конкурсних умовах. Кошти на виплату стипендій було виділено в рамках обласної цільової соціальної програми «Молодь Одещини» на 2018-2020 роки.

DSC_3491 DSC_3502

Повернутися назад