Анатолій Урбанський та Олег Кутателадзе у студії телеканалу «7 канал»

13-06-2017
cdf34db5-f57d-4aca-b340-d49ff27d9c2c

У студії телеканалу «7 канал» голова обласної ради Анатолій Урбанський та депутат обласної ради Олег Кутателадзе прокоментували ряд питань щодо сесії облради.

Ведучий: На вашу думку, чому сесія облради так і не розпочалась?

Анатолій Урбанський: Сесія обласної ради взяла технічну перерву на деякий час, адже задля популізму деякі з наших колег пішли від конструктивної роботи. В результаті педагогічний склад навчальних закладів Одеської області залишиться без відпускних після закінчення навчального року, також не вирішилося питання із закупівлею вагових комплексів та багато інших важливих питань. Слід зазначити, що саме завдяки конструктивній роботі депутатів обласної ради та реформам, запровадженим у нашій країні, ми відкрили трасу, яка не ремонтувалася 25 років, ми оновлюємо медичні заклади, які не ремонтувалися більше 40 років та мали незадовільні санітарно-технічні умови, у вересні ми будемо відкривати медичний заклад, який почали будувати ще за радянських часів. Саме зараз ми вирішуємо справи демократичним шляхом.

Ведучий: Олег Джумберович, Ви як член постійної комісії з питань регламенту, місцевого самоврядування, депутатської діяльності, етики та гласності розкажіть про регламент Одеської обласної ради

Олег Кутателадзе: Регламент – правила, які визначають процес проведення сесії. Місцева рада відповідно до Закону України повинна вирішувати всі питання місцевого значення в межах Конституції України (це визначено у Законі України «Про місцеве самоврядування в Україні»), адже мешканці Одещини чекають від  пленарного засідання та депутатів конкретних рішень і позитивних результатів на благо Одеської області.

cdf34db5-f57d-4aca-b340-d49ff27d9c2c c4634733-581a-4c23-b2f4-e91f9f3e31e3