65032, пр-т. Шевченка, 4, м. Одеса, Україна

Анатолій Урбанський у студії 7 каналу: підсумки роботи за 2016 рік

10-01-2017
71eca641-6ad4-44d1-9bcf-52ca6b4120b7

В ефірі телеканалу «7 канал» голова обласної ради Анатолій Урбанський підвів підсумки роботи за 2016 рік. Далі – розшифровка основних моментів цього ефіру.

Ведуча: Прокоментуйте прийняття обласного бюджету на 2017 рік?

Анатолій Урбанський: Наразі ще рано давати оцінку бюджету-2017, за результатами роботи за перше півріччя ми будемо вносити зміни до цього документу. Один із пріоритетів – соціальна спрямованість. У першу чергу – це продовження реалізації програми енергоефективності по всій області. Дана програма вже дала вже принесла певні результати. Адже саме завдяки комплексній модернізації житлового фонду (утеплення фасадів, ремонт дахів, установка металопластикових вікон у парадних та датчиків тепла) вдалося кардинально вплинути на скорочення споживання енергоресурсів. Так, у середньостатистичній квартирі площею 50-60 квадратних метрів економія складає близько 500 гривень.

Також слід відзначити обласну комплексну програму «Безпечна Одещина», спрямовану на забезпечення ефективності здійснення заходів щодо профілактики правопорушень та зменшення криміногенної ситуації в області. У 2016 році в її рамках було придбано спеціальну техніку для Служби безпеки України в Одеській області. Вісім автомобілів підвищеної прохідності передано найбільш віддаленим райвідділам та оперативним підрозділам Управління СБУ в Одеській області для боротьби з тероризмом, незаконним обігом зброї та іншими особливо небезпечними злочинами.

Ведуча: У Києві представили нового губернатора, можливо є якісь спільні плани обласної ради з облдержадміністрацією?

Анатолій Урбанський: Безперечно депутатським корпусом обласної ради спільно з обласною державною адміністрацією буде опрацьовано стратегію розвитку Одеської області. Важливо, щоб у розробці даної стратегії взяли депутати і місцевих рад.

Ведуча: Які результати приніс процес децентралізації?

Анатолій Урбанський: Об’єднання громад на півночі й на півдні Одещини проходить по різному. Було висловлено багато різних аргументів «за» і «проти» об’єднання, проте у будь-якому випадку процес об’єднання проходитиме із урахуванням інфраструктурних, економічних, етнополітичних, культурних та історичних факторів кожної громади.

71eca641-6ad4-44d1-9bcf-52ca6b4120b7

Повернутися назад