Анатолій Урбанський у студії 7 каналу

07-06-2017
Безымянный

У студії телеканалу «7 канал» голова обласної ради Анатолій Урбанський прокоментував ряд актуальних тем – візит Президента України до Одещини, реконструкція Державного архіву та  Аккерманської фортеці і житло, запропоноване для тимчасово переміщених громадян.

«Під час візиту до Одеської області Петро Олексійович був приємно вражений відкриттям Стамбульського парку, результатами реконструкції Потьомкінських сходів та відновленим Палацом одружень. Серед подій, які залишили добру згадку про візит – звичайно відкриття траси Т16-28 Спаське-Вилкове, яка не ремонтувалася 25 років, та візит  до міського оздоровчо-спортивного комплексу «Вікторія», де спільно з кращими випускниками Одеси заспівали акапельно Гімн України. Серед основних задач, які поставив Петро Порошенко перед керівництвом області – завершення ремонтних робіт на трасі М-15 Одеса – Рені, проведення необхідних реформ та будівельних робіт у Ренійському  поліклінічному відділенні.

Стосовно Державного архіву.  У цьому році розпочинається реконструкція будівлі на вулиці Пироговській, 29, де буде розміщено Державний архів Одеської області. Наразі оголошено проведення відкритих торгів на сайті «Prozorro». Дана будівля відповідає усім умовам для збереження архівних фондів, оскільки будувалася вона саме для архіву. З керівництвом установи було обговорено всі нюанси щодо подальшого розміщення, площі і фінансування архіву.

 Наступне – інститут археології приступає до нових масштабних досліджень на території Аккерманської фортеці в районі соборної мечеті. Дослідження буде очолювати Андрій Красножен – людина, яка живе фортецею.  Реставраційні роботи  північної стіни Аккерманської фортеці тривають та знаходяться на моєму особистому контролі. Також створена робоча група депутатів Одеської обласної ради та Верховної Ради України, яка контролює строки та якість виконання робіт.

Наостанку щодо внутрішньо переміщених осіб. Одним із запропонованих обласною радою варіантів для проживання внутрішньо переміщеним особам, які наразі  незаконно проживають у будівлі на Успенській, 4,  стало приміщення колишнього інтернату у селищі Борщі Подільського району. Селище Борщі розташоване в 16 км від районного центру.  Будівля  має усі житлові умови для розміщення сімей. Зокрема, у даного інтернату є своя котельня, електрична підстанція, там відремонтовано дах, замінено вікна, облаштовано  їдальню, санвузли, спальні корпуси, проведено повний ремонт, поряд навіть є будівля для творчої самодіяльності та великий обладнаний стадіон. Слід зазначити, що поспілкувавшись з керівництвом Подільського району, я впевнився в тому, що питань з працевлаштуванням в різних галузях у селищі та місті виникати не повинно. Також дошкільнята та школярі матимуть змогу відвідувати місцеві дитячі садки та школи.»

Безымянный