Анатолій Урбанський у студії телеканалу «Думська ТВ»

06-10-2017
орор

У студії телеканалу «Думська ТВ» голова Одеської обласної ради Анатолій Урбанський дав відповіді на питання стосовно нападу на першого заступника голови обласної ради Олега Радковського.

Ведучі: Анатолію Ігоревичу, чи справді мав місце напад на вашого першого заступника?

Анатолій Урбанський: Так, на жаль, було скоєно напад на Олега Володимировича Радковського і я був одним із перших, хто приїхав до нього в лікарню.

Ведучі: У якому стані перебуває постраждалий? Що кажуть лікарі?

Анатолій Урбанський: На щастя, Олег Володимирович перебуває у задовільному стані, загрози життю не має. Більш того, перед операцією з вилучення куль він самостійно пересувався і навіть жартував. Хочу зазначити, що жодна з куль не пошкодила життєво важливих органів.

Ведучі: Отже, вам вдалося поспілкуватись зі своїм першим заступником. Що він сам думає стосовно цього нападу?

Анатолій Урбанський: Так, я розмовляв з ним, але ми не обговорювали це. Нагальним було питання загрози життю Олега Володимировича. А з приводу можливих версій, які пов’язують із цим нападом, можу сказати, що в першу чергу, це питання, на яке повинні відповісти правоохоронні органи. Особисто я не бачу політичного підтексту у цьому питанні. Олег Володимирович неконфліктна людина і прекрасно вміє знаходити компроміс у найгостріших ситуаціях.
о орор