Анатолій Урбанський у студії телеканалу «Думська ТВ»

12-07-2018
1

У прямому ефірі студії телеканалу «Думська ТВ» голова Одеської обласної ради Анатолій Урбанський прокоментував ряд актуальних тем.

Ведучі: Наскільки важливе проведення українсько-американських навчань «Сі Бриз-2018» на території Одеського регіону?

Анатолій Урбанський: Проведення міжнародних навчань є надзвичайно важливим, адже без сильної армії, флоту не буде сильної держави. Отримати практичний досвід планування і управління військових операцій – це ще один крок у напрямку до зміцнення обороноздатності причорноморського регіону – морських воріт нашої країни. Також слід зазначити, що наприкінці 2016 року база Військово-Морських Сил ЗС України поповнилася новими бойовими одиницями – до її складу було включено швидкісні броньовані артилерійські катери «Аккерман» і «Бердянськ».

Ведучі: Прокоментуйте ситуацію щодо політичної кризи у Білгород-Дністровській міській раді, наскільки вона критична сьогодні?

Анатолій Урбанський: Напруга зростала між депутатами різних політичних сил та головою міської ради. Наразі до врегулювання даної ситуації підключився голова облдержадміністрації Максим Степанов. Безперечно усі проблемні питанні повинні вирішуватися спільними зусиллями, шляхом конструктивного діалогу, враховуючи аргументи і помилки обох сторін.

Ведучі: Пропонуємо перейти до теми зсувів, які відбулися у Чорноморську та Южному, чи буде обласна рада якось втручатися у ситуацію та вживати відповідні заходи, можливо буде зібрано екстрену нараду?

Анатолій Урбанський: У 2018 році обласна рада надавала пропозиції обласній державній адміністрації щодо внесення змін до комплексної програми охорони довкілля, раціонального використання природних ресурсів та забезпечення екологічної безпеки в Одеській області на 2014-2019 роки в частині проведення заходів на упередження зсувів у регіоні.

1 2