65032, пр-т. Шевченка, 4, м. Одеса, Україна

Анатолій Урбанський у студії телеканалу «Південна хвиля»

12-06-2017
Безымянный

У студії телеканалу «Південна хвиля» голова обласної ради Анатолій Урбанський прокоментував  недавній візит президента України Петра Порошенка на Одещину. Далі  розшифровка основних моментів цього ефіру.

Ведучій: Назвіть, на вашу думку, важливіші об’єкти, які відвідав Президент України.

Анатолій Урбанський: Всі об’єкти, які відвідав Президент України, мають велике значення для Одеси та Одеської області.  Слід зазначити, що завдяки реформам, які ініціював Петро Порошенко, реконструкція Потьомкінських сходів підходить до фіналу, відбулося урочисте відкриття Стамбульського парку та  відновленого Палацу одружень. Не менш значущим був візит до Одеського міського дитячого оздоровчо-спортивного комплексу «Вікторія», який створено для оздоровлення та відпочинку дітей-сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування, з малозабезпечених та багатодітних сімей, а також інших груп пільгового контингенту та обдарованих дітей. Тут було створено необхідну для дітей спортивну базу: стадіон, баскетбольний та дитячий ігровий майданчики, тенісний корт, спортивну залу, встановлено стаціонарні спортивні тренажери, бігову доріжку, а також відремонтовано приміщення. Ще одним важливим об’єктом стало урочисте відкриття відновленої  44-х кілометрової автомобільної дороги  Спаське–Вилкове Т-16-28.

Ведучій: На якому етапі знаходиться переїзд Обласного державного архіву?

Анатолій Урбанський: Довгий час з працівниками архіву проводилися консультації  щодо усіх потреб та умов збереження архівного фонду. Наразі оголошено проведення відкритого тендеру. Наступного місяця буде оголошено виконавця реконструкції будівлі. Початок реконструкції архіву буде для працівників установи знаком того, що необхідно проводити інвентаризацію та інше.  Закінчити модернізацію будівлі планується протягом 2 років. Кожен бажаючий взмозі прослідкувати за тендерними процедурами, адже тендер проходить у відкритій програмі «Prozorro».

Ведучий: Прокоментуйте ситуацію щодо внутрішньо переміщених осіб.

Анатолій Урбанський:Одним із запропонованих обласною радою варіантів для проживання внутрішньо переміщеним особам, які наразі  незаконно мешкають у будівлі на Успенській, 4,  стало приміщення колишнього інтернату у селищі Борщі Подільського району. Будівля  має усі житлові умови для розміщення  100 сімей. Вони повинні діяти тільки в рамках Закону України. Керівництвом Подільського району одразу було запропоновано працевлаштування в різних галузях у селищі та місті, влаштування дітей у садках та школах.

Безымянный

 

Повернутися назад