65032, пр-т. Шевченка, 4, м. Одеса, Україна

Анатолій Урбанський у студії телеканалу «Третій цифровий»

16-09-2016
photo648584369034864870

У студії телеканалу «Третій цифровий» голова Одеської обласної ради Анатолій Урбанський прокоментував ряд актуальних тем.

Ведуча: На початку нового учбового року Ви побували у селі Вигода Біляївського району на відкритті дитячого майданчику, також відвідали новий філіал дитячого садка освітнього комплексу «Чорноморський», за які кошти відбуваються всі ці нововведення?

Анатолій Урбанський: На ремонт шкільних та дошкільних навчальних закладів кошти були виділені з обласного бюджету. Також у добрих ініціативах беруть участь депутати усіх рівнів, приватні підприємці, спонсори та небайдужі люди.

Ведуча: Які ще приємні події очікують на дітей області?

Анатолій Урбанський: 1 вересня у Біляївській загальноосвітній школі І-ІІІ ступенів №2 було відкрито відремонтовану столову. Попереду заміна покрівлі на будівлі харчоблоку, заміна частини вікон, що значно поліпшить температурний режим, та встановлення нового паркану. Також постало питання щодо будівництва нового учбового корпусу, оскільки це найстаріша школа в місті. Ми заручилися підтримкою голови міжфракційного парламентського об’єднання «Південь України» Павла Унгуряна та народних депутатів України від Одещини щодо співфінансування будівництва з обласного та державного бюджетів. На кінець вересня заплановано розпочати ремонтні роботи на вже готовому фундаменті актової зали та шести класних кімнат.

Ведуча: Пропоную обговори гостру тему – ситуацію, яка склалася у селі Лощинівка Ізмаїльського району. Яке Ваше бачення та відношення до ситуації?

Анатолій Урбанський: Я вважаю, що ставити акценти на національний конфлікт просто недоречно. Під час моєї зустрічі з активом села мешканці розповіли, що у них немає претензій до представників ромської національності, які постійно проживали на території села, а межею терпіння стала трагедія, що сталася з 9-річною дівчинкою. Тільки після нещастя у селі Лощинівка обласна державна адміністрація почула ініціативи депутатського корпусу щодо забезпечення усіх дільничних по всій області необхідним транспортом в рамках програми «Безпечна Одещина». І вже в наступному бюджетному році це питання буде вирішуватися. Щоб уникнути таких прикрих випадків має бути системний підхід.

Ведуча: Наша область продемонструвала найкращі показники збору зернових культур. Розкажіть про Вашу зустріч з аграріями.

Анатолій Урбанський: Перш за все я хочу подякувати нашим фермерам за багаторічну та самовіддану працю, яка принесла найкращі показники. Ми спільно з депутатами зустрілися з аграріями безпосередньо на їхньому робочому місті. Це дало змогу поспілкуватися та заслухати нагальні питання агропромислового комплексу. Адже прямий діалог – найдієвіша форма вирішення проблемних питань.

photo648584369034864867 photo648584369034864870 photo648584369034864876

Повернутися назад