65032, пр-т. Шевченка, 4, м. Одеса, Україна

Анатолій Урбанський в ефірі «Думської ТВ»

28-12-2017
2

У прямому ефірі студії телеканалу «Думська ТВ» голова Одеської обласної ради Анатолій Урбанський підвів підсумки роботи обласної ради у 2017 році.

Ведучі: Анатолію Ігоровичу, розкажіть, чим відзначився цей рік у роботі обласної ради?

Анатолій Урбанський: По-перше, хочу подякувати своїм колегам депутатам за плідну роботу у сесійні залі. Майже 90 відсотків винесених на розгляд сесій проектів рішень були ухвалені. Також висловлюю щиру вдячність облдержадміністрації за ефективну взаємодію і кропітку роботу над обласними програмами, які вже незабаром почнуть працювати на благо жителів Одещини.

Ведучі: До речі, стосовно прийнятих програм, на що можуть розраховувати жителі Одещини вже у наступному році?

Анатолій Урбанський: Перш за все хочу відзначити прийняту на п’ятнадцятій сесії обласної ради програму «Доступна медицина на 2018-2020 роки», за допомогою якої ми збільшимо фінансування регіональної мережі медичних установ шляхом взаємодії бюджетів всіх рівнів і зможемо охопити всі найболючіші питання у сфері охорони здоров’я в регіоні. Прийнята комплексна програма соціальної підтримки населення на 2018-2020 роки «Соціальний захист населення в Одеській області», яка передбачає виділення 15 мільйонів гривень на надання матеріальної допомоги соціально незахищеним верствам населення. Продовжаться роботи з реставрації Аккерманської фортеці. Нами прийнята комплексна програма, що передбачає заходи зі збереження цієї унікальної культурно-історичної пам’ятки архітектури.

Ведучі: Буквально напередодні несподівано відбулась позачергова сесія обласної ради. Що стало приводом для її проведення?

Анатолій Урбанський: Нами була прийнята технічна поправка до обласного бюджету 2017 року, пов’язана з  необхідністю переводу державних субвенцій з бюджету нинішнього року до бюджету на наступний рік. Хочу також зауважити, що прийнятий нами бюджет на наступний рік і всі програми, що розроблялись профільними департаментами облдержадміністрації, пройшли через постійні комісії обласної ради, де були озвучені правки враховані у проектах рішень винесених на сесію.

Ведучі: З приводу ремонту доріг. Що буде у пріоритеті на наступний рік?

Анатолій Урбанський: Безперечно, ремонт доріг в Одеській області продовжиться. Десь влітку наступного року планується остаточно завершити ремонт траси М-15 Одеса-Рені. Наступною пріоритетною дорогою буде траса Р-33, що проходить від Балти до Подільска і далі через, Окни, Захарівку, Роздільну і прямує до Кучурган. Це відповідає концепції відновлення дорожньої інфраструктури Одеської області, зокрема щодо питання з’єднання доріг регіонального та державного значення.

Ведучі: Ви також ухвалили низку програм у сфері охорони природи і екологічної безпеки.

Анатолій Урбанський: Абсолютно вірно. Продовжаться роботи з будівництва з’єднувального каналу Чорне море-Тилігульский лиман. Наразі вже завершено найскладніший етап роботи з будівництва гідротехнічних споруд і здійснено перший пробний запуск води з моря у лиман. До кінця наступного року ми плануємо завершити всі роботи, які ще потрібно виконати, зокрема, укріплення стінок каналу, і повністю здати об’єкт. Нами також ухвалено «Програму збереження та відновлення водних ресурсів у басейні Куяльницького лиману на 2012-2018 роки та «комплексну Програму охорони довкілля, раціонального використання природних ресурсів та забезпечення екологічної безпеки в Одеській області на 2014-2019 роки».

1 2

3

Повернутися назад