Анатолій Урбанський в ефірі телеканалу «Думська ТВ»

14-06-2018
2

У прямому ефірі студії телеканалу «Думська ТВ» голова Одеської обласної ради Анатолій Урбанський підвів підсумки дев’ятнадцятої сесії обласної ради.

Ведучий: Які основні теми підіймалися на сьогоднішній сесії Одеської обласної ради?

Анатолій Урбанський: Порядок денний дев’ятнадцятої сесії обласної ради включав чимало майнових питань, які зокрема стосувалися надання у 2018 році пільги з орендної плати за користування майном спільної власності територіальних громад сіл, селищ, міст області для ряду об’єктів. Проте були й інші важливі теми –

Ведучий: Прокоментуйте ситуацію щодо дострокового припинення повноважень депутата Одеської обласної ради VII скликання Марії Гайдар.

Анатолій Урбанський: Це рішення прийнято добровільно, адже наразі Марія Єгорівна є одним з радників Президента України і майже увесь час перебуває у Києві, тому поєднувати діяльність в Одесі і Києві було доволі важко. Ми з колегами по депутатському корпусу висловлюємо подяку та підтримку Марії Гайдар і бажаємо подальших успіхів у досягнені поставлених цілей.

За результатами засідання Одеської обласної виборчої комісії на звільнене місце обрано наступного за списком у депутати обласної ради – Юрія Басюка від Одеської територіальної організації партії «Блок Петра Порошенко «Солідарність».

Ведучий: Пропоную перейти до важливого господарчого питання щодо реалізації реставраційних робіт в Аккерианській фортеці.

Анатолій Урбанський: хід проведення реконструкції Акерманської фортеці знаходиться на постійному контролі депутатського корпусу обласної ради та облдержадміністрації. Також було проведення ряд зустрічей та спільних нарад стосовно стану реалізації протиаварійних робіт за участю керівництва області, міста Білгород-Дністровськ, КП «Фортеця», підрядної компанії, депутатів облради, істориків та профільних фахівців.

Ведучий: Також на сесії було ухвалено виділення коштів на допомогу силовим структурам і правоохоронним органам.

Анатолій Урбанський: Так, в рамках обласної комплексної програми «Безпечна Одещина» на 2017-2018 роки передбачені кошти на різні напрямки та заходи, спрямовані на підтримку правоохоронних органів та силових структур.

Ведучий: Прокоментуйте рішення депутатів створити комунальне підприємство «Регіональна служба охорони» Одеської обласної ради.

Анатолій Урбанський: Слід зазначити, що дане комунальне підприємство буде створено з метою здійснення заходів з охорони майна територіальної громади сіл, селищ, міст області, а не адміністративної будівлі Одеської обласної ради.

Ведучий: І ще одне комунальне підприємство Одеської обласної ради планується створити –  «Театр масових видовищ».

Анатолій Урбанський: Депутатським корпусом обласної ради було прийнято рішення надати юридичний статус вже існуючому культурному закладу – «Дитячий мьюзік хол», який функціонує у концертно-виставковому комплексі Одеського морвокзалу і проводить різноманітні обласні мистецькі заходи.

1 2