65032, пр-т. Шевченка, 4, м. Одеса, Україна

Анатолій Урбанський відвідав місто Ізмаїл

07-07-2017
DSC_4853

У місті Ізмаїл на території культурно-історичного і духовного центру «Діорама» відкрився бювет. Відкриття пройшло без урочистостей. Голова обласної ради Анатолій Урбанський спільно з народним депутатом України Олександром Урбанським, Ізмаїльським міським головою Андрієм Абрамченко, депутатом облради Родіоном Абашевим проінспектував роботу бювету та особисто спробував воду.

За словами міського голови Андрія Абрамченко, у минулому році, коли сталася ситуація з ротавірусною інфекцією, було прийнято рішення на рівні міста, області та держави профінансувати капітальний ремонт максимальної кількості свердловин у місті.

На території «Діорами» повністю реконструйовано (перебурено та замінено систему комунікацій) п’ять свердловин. Вони є найпотужнішими для виробництва чистої питної води. Зокрема, свердловину №5, яка не функціонувала протягом багатьох років, було реконструйовано під бювет.

Всього в Ізмаїлі знаходиться 45 свердловин, з них працюють – 22. На сьогоднішній день місто повністю забезпечено чистою питною водою.

Також Анатолій Урбанський відвідав комунальне підприємство «Ізмаїльське виробниче управління водопровідно-каналізаційного господарства» та ознайомився з його роботою. Підприємство займається послугами з постачання води для населення. Основною його функцією є перевірка якості води – від джерела до постачання споживачам. Лабораторією щодня проводиться відбір проб води на перевірку. За словами працівників лабораторії, воду з відремонтованого кювету було перевірено – вона відповідає усім нормам.

Окрім цього було прийнято рішення збільшити потужність водонасосної станції КП «Ізмаїльське виробниче управління водопровідно-каналізаційного господарства», яка знаходиться у мікрорайоні «Фортеця» (тепер можна проводити знезаражування 36-ти тисяч кубометрів води на добу при потребі міста у межах 12-16 тисяч тонн). Також завдяки співфінансуванню з державного, обласного та міського бюджетів тут було встановлено нове обладнання для знезараження води – генератор діоксиду хлору, який буде задіяний лише у випадку виникнення загрози масового зараження.

«Питна вода залишається гострою проблемою більшості населених пунктів Бессарабії. Через неякісну воду зростає ризик різних захворювань, в тому числі онкології. Завдяки командній роботі депутатів усіх рівнів нам вдалося раціонально розподілити кошти на нагальні потреби кожного району. У даному випадку – це питання водопостачання, яке не вирішувалося протягом багатьох років. Цю проблему ми вирішуємо комплексно, на державному рівні, залучившись підтримкою народними депутатами міжфракційного об’єднання «Південь України», – зазначив голова обласної ради Анатолій Урбанський.

DSC_4817 DSC_4827 DSC_4828 DSC_4841 DSC_4853 DSC_4861 DSC_4868 DSC_4902 DSC_4911 DSC_4914 DSC_4917

 

Повернутися назад