65032, пр-т. Шевченка, 4, м. Одеса, Україна

Анатолій Урбанський взяв участь у ток-шоу «Прожектор» на телеканалі «7 канал»

05-12-2018
11

В рамках ток-шоу «Прожектор» на телеканалі «7 канал» голова обласної ради Анатолій Урбанський прокоментував питання щодо введення воєнного стану Україні та звернувся до жителів Одеської області:

«Таке рішення є реакцією на відкриту агресію. Був напад на українські кораблі, була вчинена агресія, тому виникла необхідність введення воєнного стану. Сусідня держава вперше відкрито напала на українську армію, адже до цього наявність на Сході російських військ заперечувалась. Під час свого звернення Президент України Петро Порошенко наголосив, що його позиція полягає в тому, щоб воєнний стан мінімально вплинув на життя цивільного населення. Ініціатива скорочення воєнного стану до 30 днів також належить Президенту для того, щоб уникнути спекуляцій щодо впливу воєнного стану на проведення виборів. Протягом 30 днів буде проведено всі необхідні заходи для підсилення бойової готовності країни. Нагадаю, що під час правового режиму воєнного стану конституційні права і свободи людини і громадянина можуть обмежуватися лише відповідно до законів та Конституції України і винятково у разі загострення військової ситуації та посилення агресії РФ. Мобілізації населення не буде, мова йшла тільки про уточнення переліку резервістів. Таке рішення про особливий правовий режим було прийнято виключно для захисту суверенітету країни та її громадян.

Хочу ще раз звернутися до всіх жителів Одещини, воєнний стан не є приводом для паніки, всі заходи проводяться насамперед заради безпеки громадян. Одеська область продовжує функціонувати у штатному режимі      – всі державні, комунальні заклади та установи, приватні підприємства, фінансові установи працюють стабільно, всі соціальні виплати здійснюватимуться у повному обсязі. У тому числі і обласна рада працюватиме у звичному режимі, зокрема на 21 грудня заплановано чергову сесію. Я прошу громадян спокійно поставитися до ситуації, що склалася, не сіяти паніку та не створювати ажіотаж.

Сьогодні в Україні, що 5 рік воює, впроваджуються реформи, розвивається інфраструктура, підвищується обороноздатність тощо. Тож я звертаюся до своїх колег, з проханням не проводити спекуляції. Наша основна задача, як представників влади усіх рівнів, працювати у форматі діалогу з населенням. Саме представники органів влади несуть відповідальність за свою діяльність, прийняті рішення та їх наслідки.

11 22

Повернутися назад