Анатолій Урбанський зустрівся із делегацією Чеської Республіки

11-04-2019
DSC_0013

Голова обласної ради Анатолій Урбанський провів робочу зустріч з членами Комітету у закордонних справах Палати депутатів Парламенту Чеської Республіки та Надзвичайним і Повноважним Послом Чеської Республіки в Україні. Одеську обласну раду представляли начальник управління з питань економіки, бюджету, інвестицій та міжнародного співробітництва Ірена Надем’янова та директор обласного комунального підприємства по обслуговуванню іноземних представництв Олександр Цибров.

До складу Чеської делегації увійшли:  голова Комітету у закордонних справах Палати депутатів Парламенту Чеської Республіки Лубомір Заоралек, заступник голови Комітету у закордонних справах Палати депутатів Парламенту Чеської Республіки Ян Ліпавски, члени Комітету у закордонних справах Палати депутатів Парламенту Чеської Республіки Ян Кубік та Карла Шлехтова, Надзвичайний і Повноважний Посол Чеської Республіки в Україні Радек Матула, секретар Комітету у закордонних справах Палати депутатів Парламенту Чеської Республіки Вероніка Цігелкова та третій секретар Посольства Чеської Республіки в Україні Луціе Ганзлічкова.

«Одеська область є важливим аграрним, культурним та туристичним центром країни. Тож для нас є важливим розширення двостороннього співробітництва шляхом розвитку спільних проектів у різних сферах. Одеська обласна рада готова розглянути інвестиційні пропозиції від чеських колег та усіляко сприяти реалізації спільних ініціатив, програм підтримки малого та середнього бізнесу, а також культурного обміну», – зауважив голова обласної ради Анатолій Урбанський.

Також голова обласної ради на запитання чеських парламентаріїв інформував про сучасний політичний та соціально-економічний стан в Одеському регіоні і основні пріоритети розвитку регіону в умовах децентралізації влади, започаткованої Президентом України Петром Порошенком та іншими важливими реформами, які відповідають євроінтеграційному руху України.

Наприкінці зустрічі Анатолій Урбанський висловив подяку чеським парламентарям за солідарність і підтримку України на шляху набуття повноправного членства в Європейському Союзі. Сторони засвідчили взаємну повагу, подякували за конструктив під час зустрічі та домовилися про подальшу співпрацю.

DSC_0003 DSC_0004 DSC_0005 DSC_0010 DSC_0013 DSC_0015 DSC_0019 DSC_0021 DSC_0026 DSC_0028 DSC_0033 DSC_9996