65032, пр-т. Шевченка, 4, м. Одеса, Україна

Апаратна нарада під керівництвом голови обласної ради

13-05-2019
3

Відбулася чергова апаратна нарада під керівництвом голови обласної ради Анатолія Урбанського за участю начальників управлінь і самостійних відділів виконавчого апарату обласної ради.

Перед тим як перейти до розгляду поточних справ були підведені підсумки минулого тижня. Зокрема, керівники управлінь доповіли з приводу нагальних питань. Далі був обговорений і затверджений план заходів за участю керівництва обласної ради, які мають відбутися протягом тижня: урочисті заходи та врученні нагород з нагоди відзначення Дня науки, заходи у рамках відзначення Дня Європи в Україні та поминальні заходи з нагоди Дня пам’яті жертв політичних репресій на ІІ Християнському кладовищі.

Також був затверджений тижневий графік засідань постійних комісій обласної ради та сплановано виїзди робочих груп з охорони земель і раціонального використання, відтворення природних ресурсів на землях сільськогосподарського, водного, лісового, природно-заповідного фондів в Одеській області та з визначення стану використання корисних копалин.

3 5 6

Повернутися назад