65032, пр-т. Шевченка, 4, м. Одеса, Україна

Авангардівська селищна ОТГ отримала шкільний автобус

08-04-2019
998

В рамках реалізації державної програми «Шкільний автобус» Авангардівська селищна об’єднана територіальна громада Овідіопольського району отримала спеціалізований автобус для перевезення школярів.

Транспортний засіб відповідає усім вимогам безпеки для перевезення дітей, зокрема має додаткові рівні безпеки, аварійні кнопки, спеціальні сидіння та зручні сходинки, обладнаний проблисковими маячками на передній та задній частині даху, знаками – «Обережно діти» та обмеженням швидкості. Новий автобус забезпечує підвіз учнів до навчальних закладів» Авангардівської селищної ОТГ.

«В Авангардівській селищній ОТГ діють два заклади освіти: Прилиманська ЗОШ І-ІІІ ступенів та Авангардівський НВК «ДНЗ-ЗОШ І ступенів». В них виховується 410 дошкільнят та 970 дітей шкільного віку. У зв’язку з стрімким збільшенням населення у віддалених житлових масивах все більше дітей потребують підвезення до навчальних закладів. Придбати шкільний автобус нам дуже допомогла освітня субвенція, виділена державною. До цього перевезенням дітей до навчальних закладів здійснювали два шкільні автобуси громади», – розповів голова Авангардівської селищної ради Сергій Хрустовський.

«В умовах реформи децентралізації влади, започаткованої Президентом України Петром Порошенком, об’єднані громади беруть участь в державній програмі «Шкільний автобус». Закупівля транспортних засобів відбувається на умовах співфінансування з обласного (за рахунок освітньої субвенції) та місцевого бюджетів, у співвідношенні: не більше 70 відсотків – за рахунок освітньої субвенції, не менше 30 відсотків – за рахунок коштів місцевих бюджетів. За останні роки подібною програмою скористалися чимало активних громад Одещини», – висловився голова обласної ради Анатолій Урбанський.

997 998 999

Повернутися назад