65032, пр-т. Шевченка, 4, м. Одеса, Україна

Березівській районній газеті – 88 років

30-05-2018
12481-1

Громадсько-політичній газеті Березівського району «Степовий маяк» виповнилося 88 років.

Районний часопис випускається з 1930 року,  спочатку він називався «Степова комуна». Відтоді змінювалась назва видання і склад редакції, відбувалися різні політичні та суспільні події. Сьогодні газета продовжує вести систематичну роботу з висвітлення діяльності органів місцевого самоврядування та виконавчої влади, а також трудових колективів, їх здобутків, широко відображає багатогранне життя району та його жителів. Під керівництвом редактора В’ячеслава Вірича тут працюють четверо журналістів – Андрій Котляров, Наталія Назарова, Любов Кіхтан і Лариса Надич.

«Степовий маяк» виходить по середах і суботах. Тираж газети – близько 2 тисяч примірників. У нашій роботі ми співпрацюємо з керівництвом району і міста, депутатським корпусом району та обласної ради. Поряд з цим ми намагаємося спільно з поштою і друкарнею своєчасно забезпечувати наших шановних передплатників читабельною газетою і при цьому ефективно вести медіа-бізнес редакції», – розповів редактор газети В’ячеслав Вірич.

«Бажаю газеті й надалі впевнено крокувати вперед, лишатися вірним другом і порадником для своїх читачів. А майстрам пера – реалізації намічених планів, натхнення, творчих успіхів, а також здоров’я, миру та особистого щастя. Нехай ваш труд буде затребуваний та оцінений по достоїнству. Будьте завжди і в усьому на висоті!», – передав свої вітання голова обласної ради Анатолій Урбанський.

12481-1 Колектив СМ

Повернутися назад