65032, пр-т. Шевченка, 4, м. Одеса, Україна

Білгород-Дністровській районній газеті «Слово Придністров’я» – 77

04-07-2017
page_1_thumb_large

Сьогодні Білгород-Дністровській районній газеті «Слово Придністров’я» виповнюється 77 років з дня виходу першого номера. Підшивка газети за сім десятиліть – справжній літопис багатонаціонального краю. Її сторінки розповідають про людей, про звершення, про досягнення.

Свої вітання творчій команді висловив голова обласної ради Анатолій Урбанський:

«Всі ці довгі роки газета користується авторитетом, підтримкою і любов’ю своїх читачів. Ваші публікації завжди носять актуальний характер, піднімають гострі соціальні проблеми. Бажаю вам і надалі тримати руку на «пульсі часу», гострого пера, яскравих цікавих матеріалів. Будьте завжди і в усьому на висоті! Нових вам творчих успіхів, здоров’я, щастя і благополуччя вам і вашим близьким! А всі подальші дні народження газети нехай стануть приводом не тільки для гордості за вже зроблене, а й стартом для нових цікавих проектів».

Довідково: 4 липня 1940 року вийшов перший номер міської газети «Знамя Советов», з вересня вона називалася «Радянське Придністров’я». Свою теперішню назву «Слово Придністров’я» видання отримало у 2016 році за рішенням колективу та засновників. У різні періоди редакцію очолювали досвідчені фахівці, кожен з них залишив у історії газети яскравий слід. Про кожного з них можна розповідати і розповідати, кожен вписав в історію видання не одну яскраву сторінку.

Протягом останніх десяти років редакцію очолює редактор Галина Тітова. Зараз колектив редакції не настільки численний, як був колись, але такий же бойовий і талановитий. Кореспонденти Тетяна Клімова і Алла Гладун, Олександра Димченко, головний бухгалтер Алла Запша, дизайнер-оператор комп’ютерної верстки Олександр Мельников випускають тижневик на 16 сторінках, працюють над спецвипусками для сільських рад, видають календарі і карту району, знаходяться у постійному творчому пошуку.

Про результати роботи колективу редакції свідчать понад 100 Почесних грамот і дипломів. Досвід «СП» неодноразово узагальнювався, поширювався. Журналісти ділилися їм на семінарах і в практичній роботі в колективах інших газет. Досвіду газети були присвячені буклети, видані обласною організацією Спілки журналістів України. «Слово Придністров’я» було і залишається найпопулярнішим, самим читаним виданням в місті і районі.

У 2016 році колектив редакції прийняв рішення брати участь у реформуванні ЗМІ і засновники дали згоду на роздержавлення видання.

39710e7c-efa0-427b-b5a1-de0a2f60b00e page_1_thumb_large

1

Повернутися назад