65032, пр-т. Шевченка, 4, м. Одеса, Україна

Брифінг очільника обласної ради

24-03-2017
DSC_1076

Після завершення пленарного засідання сесії голова обласної ради Анатолій Урбанський традиційно відповів на запитання журналістів.

  • Прокоментуйте прийняття обласного бюджету на 2017 рік.

Анатолій Урбанський: В першу чергу хочу привітати всіх мешканців Одещини з прийняттям збалансованого бюджету, з урахуванням усіх тонкощів в рамках Закону України, який вирішить більшість спірних питань. Даний проект рішення пройшов детальне опрацювання на засіданнях усіх постійних комісій облради, з керівниками фракцій. Також слід відзначити, що за результатами роботи за перше півріччя ми будемо вносити зміни до цього документу.

  • Що передбачає програма «Безпечна Одещина»?

Анатолій Урбанський: Депутатський корпус схвалив внесення змін до ряду програмних документів, серед яких обласна комплексна програма «Безпечна Одещина» на 2017-2018 роки. Основні заходи, передбачені програмою  – створення поліцейських груп швидкого реагування, які покликані забезпечити поліпшення криміногенної ситуації в регіоні. Придбання автомобілів для даних груп – одним з важливих пунктів програми. Відповідне рішення підтримав 61 депутат облради.

  • Ваше бачення створення госпітальних округів?

Анатолій Урбанський: В результаті медичної реформи людині, наприклад, з Подільського району, в більшості випадків не потрібно буде звертатися за вузькоспеціалізованою допомогою в Одеську обласну лікарню. Госпітальні центри надаватимуть ті ж послуги, що і головна лікарня області. Це вирішить відразу багато проблем. Перебуваючи на засіданні Ради регіонального розвитку голова обласної державної адміністрації Максим Степанов та голова Балтської об’єднаної громади Сергій Мазур у своїх виступах підіймали питання щодо створення мінімум десяти госпітальних округів адже враховуючи специфіку найбільшої  області в Україні це вдале рішення. Особисто я та депутатський корпус підтримаємо бачення та ініціативу наших колег.  Це має позитивно вплинути на якість медицини на Одещині в цілому.

DSC_1076

Повернутися назад