65032, пр-т. Шевченка, 4, м. Одеса, Україна

Брифінг першого заступника голови Одеської обласної ради Вадима Шкарівського

05-09-2019
DSC_5831

За підсумками 26-ї позачергової сесії обласної ради відбувся брифінг для загальнонаціональних і регіональних ЗМІ, під час якого перший заступник голови Одеської обласної ради Вадим Шкарівський розповів про ключові питання, які розглядалися на сесійному засіданні:

«Заслухавши позиції колег, більшість депутатів прийняла рішення про розірвання контракту з директором Одеського художнього музею Олександром Ройтбурдом, якого було призначено з порушенням законодавства, і щодо цього є відповідне роз’яснення Міністерства юстиції України.

Для того, щоб структуризувати роботу обласної ради, на сесії було ухвалено зміни до Регламенту Одеської обласної ради VІІ скликання. Зокрема, ми підтримали поправку депутата Ігора Клименка щодо проведення пленарних засідань не рідше одного разу у два місяці. Крім цього, я підтримую думку своїх колег про те, що на сесійне засідання не повинно виносися більше 50-ти питань, оскільки вісі ці питання мають буди заздалегідь досконально вивчені та опрацьовані депутатами. Також були внесені зміни до складу деяких постійних комісій обласної ради.

Окрім цього на пленарному засіданні розглядалося декілька питань про земельні правовідносини. Серед яких – надання згоди КЗ «Одеська обласна школа вищої спортивної майстерності «Олімпієць» на укладання договору сервітуту, для того щоб мешканці будинку мали доступ до свого житла. Позитивне рішення також прийнято щодо оголошення інвестиційного конкурсу для залучення інвестора з метою будівництва паркінгу на частині земельної ділянки комунального підприємства Спортивно-концертного комплексу Одеський Палац спорту, розташованої за адресою: м. Одеса, просп. Шевченка, 31. Хочу наголосити, що мова йде про прозору процедуру – оголошення відкритого конкурсу, для участі у якому кожен бажаючий може подати заявку, далі – розгляд кандидатури депутатським корпусом, яка цей конкурс виграє.

Також депутатський корпус ухвалив чимало майнових проектів рішень та підтримав внесення змін до двох регіональних програм, що діють в Одеській області».

DSC_5813 DSC_5831 DSC_5840

Повернутися назад