Брифінг Сергія Паращенка за підсумками позачергової двадцять сьомої сесії обласної ради

08-10-2019
DSC_8120

За підсумками двадцять сьомої позачергової сесії обласної ради відбувся брифінг для загальнонаціональних і регіональних ЗМІ, під час якого голова Одеської обласної ради Сергій Паращенко розповів про ключові питання, які розглядалися на позачерговій сесії.

«Земельні питання були порушені не даремно. Справа в тому, що проведення чергової  сесії обласної ради заплановано на 25 жовтня, а Проект Закону про внесення змін до Земельного кодексу України та інших законодавчих актів щодо удосконалення системи управління та дерегуляції у сфері земельних відносин буде обговорюватись у Парламенті 12-13 жовтня. Тому, завдяки зверненням депутатів обласної ради та рішенням голів фракцій, було скликано позачергову сесії обласної ради. Депутати саме у сесійній залі виявили бажання висловити свою думку щодо Закону про продаж земель сільськогосподарського призначення. Дякую колегам за роботу, активність та громадянську позицію», – відповів голова обласної ради на питання журналістів стосовно позачергового скликання сесії.

Також Сергій Паращенко додав, що депутати ініціювали наступні звернення до Президента України, Прем`єр-Міністра України, Кабінету Міністрів України:

– щодо недопущення продажу земель сільськогосподарського призначення;

– про подальше фінансування будівництва мосту через Сухий лиман;

– щодо накладання вето на Закони України про обов’язкове використання касових апаратів у сфері торгівлі, громадського харчування та послуг.

DSC_8120