65032, пр-т. Шевченка, 4, м. Одеса, Україна

Делегація обласної ради взяла участь у засіданнях комісій зі сфер діяльності Асоціації транскордонного співробітництва «Єврорегіон «Нижній Дунай»

06-11-2018
IMG_3317

В рамках членства Одеської області в Асоціації транскордонного співробітництва «Єврорегіон Нижній Дунай» у м. Ізмаїл (Одеська область, Україна) відбулись засідання профільних комісій, в яких головують представники Одеської області, зокрема – комісії з транспорту, комунікації та енергетики, комісії з охорони здоров’я та соціальних заходів, комісії з розвитку та просування транскордонного туризму.

У роботі профільних комісій взяли участь представники органів місцевої влади членів – регіонів Асоціації від Одеської області, повітів Тульча, Галац (Румунія) та району Кагул (Республіка Молдова), працівники апарату обласної ради, депутат обласної ради, голова постійної комісії з питань охорони здоров’я та соціальної політики Анатолій Садовник.

Під час засідань були представлені звіти щодо діяльності відповідних комісій за період з 2016 по 2018 роки, а також обговорено стан співробітництва членів – регіонів у сферах діяльності. Разом з цим, були розглянуті пропозиції від кожного регіону щодо плану діяльності комісій на 2019 рік, зокрема підвищення туристичного та рекреаційного потенціалу, налагодження транспортних зв’язків на території Єврорегіону та покращення роботи у сфері охорони здоров’я.

Довідково: 15 липня 2008 року у м. Одеса було підписано Угоду про заснування Асоціації транскордонного співробітництва «Єврорегіон Нижній Дунай».

Сьогодні до складу Асоціації входять Одеська область (Україна), повіти Галац, Тульча, Бреїла (Румунія), райони Кагул та Кантемір (Республіка Молдова).

Рішенням Генеральної Асамблеї Асоціації транскордонного співробітництва  «Єврорегіон Нижній Дунай» у 2016 році головування в Асоціації передано Одеській області, на посаду Президента Асоціації було обрано голову Одеської обласної ради Анатолія Урбанського строком на 2 роки.

Формування Асоціації створило нові можливості для розширення співробітництва між прикордонними регіонами України, Республіки Молдова та Румунії у сферах охорони навколишнього середовища, економіки, транспорту та інфраструктури, культурної співпраці, боротьби з організованою злочинністю та ліквідації стихійних лих.

IMG_3213 IMG_3218 IMG_3222 IMG_3231 IMG_3239 IMG_3249 (1) IMG_3283 IMG_3317

Повернутися назад