65032, пр-т. Шевченка, 4, м. Одеса, Україна

День слов’янської писемності і культури

23-05-2016
3

У Болграді відсвяткували день слов’янської писемності і культури, який був присвячений до дня слов’янських просвітителів,  творців слов’янської азбуки та писемності святих рівноапостольних Кирила і Мефодія.

Урочисте свято пройшло у Будинку культури. Присутніх жителів Болграда з Днем слов’янської писемності і культури привітав консул Республіки Болгарія в Одесі Атанас Цолов, депутат Одеської обласної ради Панас Самунжи та інші шановані гості.

«Україна, разом з усіма слов’янськими країнами, 24 травня, в День святих рівноапостольних Кирила та Мефодія, святкує День слов’янської писемності і культури.  У цей день ми згадуємо православних просвітителів, які заклали дорогоцінний скарб – нашу рідну українську мову. Цей скарб ми повинні берегти та передавати його своїм нащадкам. Сьогодні, в такий нелегкий для нашої держави час,  українська культура потребує підтримки для нового відродження та розвитку. Я пишаюсь, що сьогодні, на цьому святі, присутні ті, хто взяв на себе відповідальність за добробут суспільства – народні обранці» – наголосив голова Одеської обласної ради Анатолій Урбанський.

З нагоди відзначення Дня слов’янської писемності та культури біля Меморіалу болгарам-ополченцям представники влади разом з місцевими мешканцями поклали квіти.

1 3

Повернутися назад