Для «Балтської ЗОШ І-ІІІ ступенів № 3 – колегіум» придбано комп’ютерну техніку та обладнання

03-01-2019
3

До новорічних свят учні НВК «Балтська ЗОШ І-ІІІ ступенів № 3 – колегіум» Балтської міської ради Одеської області у рамках комплексної програми «Освіта Одещини» на 2015-2018 роки» отримали нову комп’ютерну техніку у кабінет інформатики та нові прилади й обладнання для кабінету фізики.

Слід зазначити, що після пожежі влітку 2018 року педагоги закладу знайшли в собі сили мобілізуватися, відновити навчально-виховний процес та за допомогою керівництва громади створити пристойні умови для навчання: реконструкція постраждалого від пожежі навчально-виховного комплексу відбулася вчасно, поступово проводяться заходи з оновлення знищеного шкільного обладнання.

«Хіба можна описати радість дітей, які отримали комп’ютерний клас? Адже після страшної пожежі у липні наші два нових повністю укомплектованих технікою класи були абсолютно знищені! Для кабінету фізики напередодні новорічних свят ми отримали нові прилади та обладнання. Тепер досліджувати, вивчати, пізнавати навколишній світ дітям буде цікавіше. Ми щиро вдячні Одеській обласній раді, Департаменту освіти і науки Одеської ОДА та Балтській міській раді за надану вкрай необхідну можливість покращити навчальний процес, а особливо за яскравий вогник в очах дітей, які одразу ж поспішили на апробацію нової техніки! Велике шкільне дякуємо!» – радіє  Оксана Лойтаренко, заступник директора з навчально-виховної роботи НВК «Балтська ЗОШ І-ІІІ ступенів № 3 – колегіум», вчитель англійської мови вищої категорії.

«Під час свого робочого приїзду до Одещини Міністр освіти і науки України Лілія Гриневич ставила саме Одеську область у приклад іншим регіонам держави. Тому ми маємо гідно тримати задану планку й робити все заради того, аби підростаюче покоління мало змогу отримувати освіту в найкращих умовах. У цьому є велика заслуга Президента України Петра Порошенка, адже за довгі роки держава чи не вперше звернула увагу на проблеми вчителів, а проблеми шкіл стали вирішуватися комплексно, – починаючи з ремонту та благоустрою, закінчуючи різноманітними освітніми проектами для учителів та дітей. Завдання органів на місцях – продовжувати втілювати у життя загальнодержавну програму «Нова українська школа» та оновлювати освітній простір шкільних та дошкільних закладів», – висловився голова Одеської обласної ради Анатолій Урбанський.

1 2 3 45 7 6 8