65032, пр-т. Шевченка, 4, м. Одеса, Україна

Для безпеки Дунайського регіону планують придбати рухому криміналістичну лабораторію та патрульний катер

11-06-2021
F5694469-FCD8-4707-86D4-8A90AD59D704

Комісія з питань міжрегіонального і міжнародного співробітництва підтримала внесення змін до Програми реалізації в Одеській області Стратегії ЄС для Дунайського регіону на 2020-2022 роки. 

Відповідний проєкт рішення був розглянутий під час засідання комісії, яку очолює Оксана Дімова, 11 червня. 

Мова йде про виділення 1,1 млн грн на придбання рухомої криміналістичної лабораторії, трьох спеціалізованих автомобілів та патрульного катеру. 

Відтак, начальник Головного управління Національної поліції в Одеській області Олег Бех звернувся до облдержадміністрації з проханням передбачити в рамках регіональної програми видатки у розмірі 1,1 млн грн для забезпечення можливості виконання поліцією зобов’язань з співфінансування та автофінансування угоди «CBC-SAFETY — попередження та боротьба з організованою злочинністю і поліцейське співробітництво через трансграничні центри на кордоні Румунія — Україна». Раніше поліцію запросила долучитися до проєкту Ізмаїльська міська рада. Учасниками проєкту також є муніципалітет та інспекторат поліції міста Тулча (Румунія).

Бюджет проєкту складає 1,7 млн євро, з них 169 тис. євро (грант 152 тис. євро) передбачені саме на придбання лабораторії, автомобілів та патрульного катеру. Відповідно до договору ГУНП несе зобов’язання щодо співфінансування проєкту.

Повернутися назад