65032, пр-т. Шевченка, 4, м. Одеса, Україна

Для громад Одеської області провели круглий стіл щодо земельних питань

27-04-2021
0F9DC380-4536-4864-9B55-BDF3133E7AB8

Круглий стіл на тему реформи Держгеокадастру відбувся у форматі онлайн 27 квітня і зібрав понад 80 учасників з різних громад Одеської області.

Організатором заходу виступила Всеукраїнська асоціація громад за підтримки Програми USAID з аграрного та сільського розвитку (АГРО). До відеоконференції також долучилися міністр аграрної політики і продовольства України Роман Лещенко та заступник міністра розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства Тарас Висоцький — у форматі відеозвернення.

Учасники обговорили нововведення у сфері земельного законодавства, реформування Держгеокадастру в Одеській області в сервісне відомство, а також протидію рейдерству та інші проблемні питання в сфері земельних правовідносин. 

«Одеська область протягом тривалого часу підтримує партнерські стосунки з Агентством США міжнародного розвитку USAID. Завдяки цьому ми маємо можливості переймати передовий досвід, під час цієї відеозустрічі ми обговорили проблемні питання земельного законодавства в рамках реформи Держгеокадастру, окреслили нові шляхи їх розв’язання та стимулювання процесів соціально-економічного розвитку регіону та громад області», — розказав керуючий справами апарату обласної ради Олександр Балан.

Він додав, що чимала кількість учасників від громад Одеської області свідчить про велику актуальність та важливість заявлених питань.

Повернутися назад