65032, пр-т. Шевченка, 4, м. Одеса, Україна

В школах Чорноморська втілюється нова освітня програма

30-08-2018
Чорноморськ (1)

У рамках державної програми «Нова українська школа» та комплексної програми «Освіта Одещини» на 2015-2018 роки в загальноосвітні школи міста Чорноморськ було закуплено комп’ютерну техніку. Кошти на придбання 145 сучасних ноутбуків було виділено з обласного бюджету розвитку.

Це дало можливість в кожній школі міста відкрити новий комп’ютерний клас. Технічне оснащення нових класів у школах Чорноморська перевірили депутати обласної Ігор Недозимований та Євген Копотієнко, відмітивши добре матеріально-технічне забезпечення навчальних закладів.

«Нова освітня реформа поступово втілюється у життя у навчальних закладах регіону. Неодноразово Президент Петро Порошенко підкреслював абсолютну важливість освіти для нашої держави і те, щоб обласні центри й громади якнайшвидше вирішували питання матеріально-технічного забезпечення Нової української школи. Ми пишаємось тим, що долучені до реалізації проекту «Нова українська школа», – зазначив голова Одеської обласної ради Анатолій Урбанський. Додавши, що комп’ютерним оснащенням забезпечені майже всі сільські школи області.

Чорноморськ (1) Чорноморськ (2) Чорноморськ (5) Чорноморськ (8) Чорноморськ (11) Чорноморськ (16) Чорноморськ (18) Чорноморськ (19) Чорноморськ (22) Чорноморськ (23) Чорноморськ (28)

Повернутися назад