65032, пр-т. Шевченка, 4, м. Одеса, Україна

До Арцизького району прибули нові шкільні автобуси

02-11-2016
IMG_0368 (1)

В Арцизькому районі закуплено два нових шкільних автобуси. Комітетом з конкурсних торгів відділу освіти, молоді та спорту Арцизької райдержадміністрації було проведено процедуру розкриття наданих пропозицій щодо закупівлі шкільних автобусів для навчальних закладів району. У конкурсі взяли участь 2 організації: ПП “Аймакс-Груп” та ТОВ “Окраїна”. Тендерним комітетом було оголошено переможця, ним стало ПП “Аймакс-Груп”, місто Черкаси.

Авобуси на 30 посадочних місць вже відвозять учнів з села Новоселівка до Деленської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів та з села Василівка до Новокапланської загальноосвітньої школи І-ІІ ступенів. Транспортні засоби мають зручні сидіння, які відповідають всім вимогам безпеки для перевезення школярів.

«Нові шкільні автобуси у Арцизькому районі – це результат спільної позиції депутатського корпусу обласної ради та  місцевої влади. Це важливе досягнення, результати якого відчують учні сіл Василівка та Новоселівка. Впевнений, що автобуси довго служитимуть школярам та місцевій громаді», – зазначив голова обласної ради Анатолій Урбанський.

IMG_0327 IMG_0333 IMG_0335 IMG_0345 IMG_0368 (1)

Повернутися назад