65032, пр-т. Шевченка, 4, м. Одеса, Україна

Добровільні народні дружини

26-04-2016
HAK_1320

Перебуваючи з  робочим візитом  у Комінтерновському районі, голова обласної ради Анатолій Урбанський провів зустріч із керівниками органів виконавчої влади, керівниками установ та активу району, яка пройшла в адмінбудівлі Комінтернівської районної ради.

У ході зустрічі обговорили питання утворення добровільних народних дружин по  охороні  громадського  порядку. Очільник обласної ради зазначив, що сьогодні в селах вже назріла необхідність організації народних дружин. Ініціатором створення народних дружин виступив  депутат обласної ради Олег Кутателадзе.

«Ми сьогодні з тривогою спостерігаємо розвиток ситуації в районі – зростає злочинність. Дільничні інспектори пильнують, що відбувається на їхній адміністративній зоні, але їм потрібна значна допомога з боку громадськості. Добровільна народна дружина – це формування, яке буде створене з метою сприяння правоохоронним органам у забезпеченні правопорядку. Адже фраза «хто, як не ми?» є актуальною не тільки для військових. Ми маємо розділити відповідальність за спокій і безпеку наших рідних і близьких. Я вважаю, що створення ДНД буде запорукою зниження рівня злочинності в районі» – наголосив депутат.

 

Повернутися назад