65032, пр-т. Шевченка, 4, м. Одеса, Україна

Дорогі медичні працівники!

19-06-2016
8bb58f0dbd43

З нагоди вашого професійного свята – Дня медичного працівника прийміть сердечну подяку за вашу віддану працю, безмежне милосердя, професійність, високу моральність та лікарську честь.

Впевнений, що до моїх побажань із задоволенням приєднаються всі мешканці регіону, тому що навряд чи серед нас знайдеться людина, яка хоча б раз в житті не зверталася за допомогою до лікарів.

Тисячі людей вдячні вам за те, що і вдень і вночі ви боретеся за життя і здоров’я пацієнтів, повертаючи їм працездатність, гарний настрій і віру в завтрашній день.

Ваша робота пов’язана з величезними інтелектуальними і нервовими навантаженнями. Але, як справжні професіонали, ви завжди пам’ятаєте про благо хворого.

Дякую медичним працівникам за безкорисливість, самовідданість, витримку, терпіння, людяність і високий професіоналізм. Кожен з вас обрав не фах, а спосіб життя, оскільки це клопітка робота, величезна відповідальність, щоденна самопожертва.

Щиро зичу вам міцного здоров’я, щастя, родинного затишку, благополуччя й миру, невичерпної енергії та успіхів у професійній діяльності. Нехай все хороше, зроблене з душею та натхненням, повертається до вас сторицею!

 

Анатолій Урбанський,

Голова Одеської обласної ради

8bb58f0dbd43

Повернутися назад