65032, пр-т. Шевченка, 4, м. Одеса, Україна

«Дунайський експрес»: перший рейс здійснив новий поїзд Ізмаїл — Одеса

20-11-2021
937A72E2-5B8F-4E1A-9F44-2D36543087DF

20 листопада тестовий рейс здійснив новий регіональний експрес сполученням Ізмаїл — Одеса. Ввечері він відправиться в Ізмаїл вже з пасажирами.

Проєкт реалізовано в рамках програми «Велике будівництво». Дизель-поїзд ДПКр-3 виробництва Крюківського вагонобудівного заводу вирушатиме з Одеси щодня о 19:50 та прибуватиме до Ізмаїла о 00:32. Відправлення з Ізмаїла — о 01:29, прибуття до Одеси — о 06:11. 

На урочистому запуску поїзду в Ізмаїлі були присутні керівники Одеської області, Ізмаїла та Ізмаїльського району, а також депутати та представники АТ «Укрзалізниця».

«Ізмаїл — це дуже перспективне місто, що зараз активно розвивається. І сьогодні він стає ще ближчим до Одеси. Дістатися до обласного центру тепер можна швидко та максимально комфортно, — зазначив голова Одеської обласної ради Григорій Діденко. — Новий поїзд повністю відповідає потребам мешканців міста та всього Ізмаїльського району. Він долає шлях трохи більше, ніж за п’ять годин. До того ж їм зможуть користуватися жителі Арцизу, Сарати, Білгорода-Дністровського та низки великих сіл Бессарабії».

В Ізмаїлі також відбулося підписання меморандуму між Одеською обласною радою, Одеською облдержадміністрацію та «Укрзалізницею», згідно з яким місцева влада буде надавати підтримку пасажирським перевезенням. 

В Одесі поїзд урочисто зустріли керівники міста. 

 

Повернутися назад