65032, пр-т. Шевченка, 4, м. Одеса, Україна

Двадцята сесія обласної ради VII скликання

11-09-2018
DSC_1369

Розпочалася двадцята сесія обласної ради VII скликання. Робочу президію сесії очолює голова обласної ради Анатолій Урбанський. До складу президії входять заступники голови обласної ради – Олег Радковський та Юрій Дімчогло, голова обласної державної адміністрації Максим Степанов.

У залі чергового пленарного засідання присутні народні депутати України, керівники структурних підрозділів ОДА, голови міст обласного значення, районних рад та районних державних адміністрацій, голови ОТГ, керівники структурних підрозділів облдержадміністрації, керівники територіальних підрозділів центральних органів виконавчої влади, представники ЗМІ.

Відкриваючи сесію, голова Одеської обласної ради Анатолій Урбанський традиційно привітав колег по депутатському корпусу, які святкували свої дні народження та ювілеї у період між дев’ятнадцятою та двадцятою сесіями й побажав колегам щастя, здоров’я та здійснення мрій. Вітання отримали: Микола Авілов, Родіон Абашев, Віктор Андрєєнков, Олександр Ахмеров, Дмитро Барвіненко, Сергій Біб, Олександр Бондаренко, Микола Дерев’янко, Юрій Дімчогло, Ігор Іоганов, Олег Казимиров, Ірина Ковалиш, Микита Кузькевич, Михайло Лазаренко, Ігор Недозимований, Володимир Осіпов, Сергій Паращенко, Сергій Петровський, Віталій Свічинський, Віталій Саутьонков, Віталій Свічинський, Роман Сеник, Руслан Табунщик, Владислав Фінік, Вадим Шкарівський.

В якості подарунка кожен з депутатів обласної ради отримав книгу українського письменника Василя Шкляра «Залишенець. Чорний ворон». В основу роману покладено історичні документи з розсекречених архівів КДБ.

У свою чергу депутати привітали голову Одеської обласної ради Анатолія Урбанського, першого заступника голови обласної ради Олега Радковського та голову обласної державної адміністрації Максима Степанова, які також відзначив свої дні народження у міжсесійний період.

На цьому привітання не закінчились. Кубки «Юна Україна» 2018 року за перші командні місця з самбо серед юніорів та юніорок і серед юнаків та дівчат старшого віку були вручені Президенту федерації самбо в Одеській області, депутату обласної ради Олександру Адзеленку.

Депутат обласної ради Ігнат Братінов отримав Подяку Прем’єр-міністра України Володимира Гройсмана та цінний подарунок обласної ради – годинник за вагомий особистий внесок в забезпечення розвитку сільськогосподарського виробництва, багаторічну сумлінну працю, високий професіоналізм та з нагоди святкування 60-річчя.

Далі голова обласної ради Анатолій Урбанський зробив оголошення: «Довожу до вашого відома, що до складу депутатської фракції «Блок Петра Порошенка «Солідарність» в Одеській області увійшов Басюк Юрій Олексійович. Таким чином, до складу фракції входить 22 депутата. Також інформую, що до складу депутатської групи «Стратегія ЄС для Дунайського регіону» увійшов Бойченко Іван Іванович (замість Гайдар Марії Єгорівни)».

Також хвилиною мовчання вшанували пам’ять загиблих 11 вересня 2001 року у Нью-Йорку (США) під час найбільшого в історії за кількістю жертв терористичного акту.

Після чого голова регіонального парламенту закликав колег до конструктивної роботи: депутати обласної ради пройшли реєстрацію та приступили до обговорення порядку денного.

DSC_1369 DSC_1449 DSC_1461DSC_1464
DSC_0036DSC_1466 DSC_1468 DSC_1470 DSC_1473 DSC_1475 DSC_1478 DSC_1482 DSC_1485 DSC_1491

DSC_1494DSC_1500DSC_1497

DSC_1503DSC_1506 DSC_1508DSC_1516 DSC_1519 DSC_1535 DSC_1538

Повернутися назад