65032, пр-т. Шевченка, 4, м. Одеса, Україна

Дитячі садки Чорноморська укомплектовано новими меблями

05-10-2018
Чорноморськ_ДНС (3)

У місті Чорноморськ Одеської області функціонує 13 дитячих дошкільних закладів, із них колишні відомчі – ДНЗ №2, ДНЗ №3, ДНЗ №, ДНЗ №6 та ДНЗ №20 були нещодавно передані на баланс Чорноморської міськради з ДП «Морський торговельний порт «Чорноморськ».

У рамках співфінансування бюджетів усіх рівнів (державного, обласного та місцевого) у 2018 році на ремонт та заміну вікон у дитячих дошкільних навчальних закладах було витрачено на дитячі садки 3 млн 745 тис. 454 грн.; додатково з облбюджету на ремонт покрівлі колишніх відомчих дитсадків міста було виділено більше 710 тис. грн.

Всього у 2018 році на медикаменти та матеріально-технічне оснащення дитсадків м. Чорноморськ з обласного бюджету розвитку виділено 2 млн. 997 тис. 600 грн. З меблів для дитячих садочків придбано більше 500 ліжок та близько 200 трисекційних шафок для одягу.

«Ми намагаємося прикласти максимум зусиль для того, аби збільшити кількість дошкільних установ в області. Цьому сприяють нові державні реформи, які активно впроваджуються у життя мешканців Одеської області. Задача органів місцевого самоврядування – зробити умови у існуючих садочках більш комфортними для розвитку малюків», – висловився голова Одеської обласної ради Анатолій Урбанський.

Загалом, у відділі освіти Чорноморської міськради відзначають, що в нинішньому році завдяки реформі Міністерства освіти і науки України «Нова українська школа» дошкільні заклади міста отримали суттєву допомогу від держави. Отримані кошти спільно з коштами місцевого бюджету були спрямовані на придбання необхідного обладнання: комп’ютери, проектори, принтери БФП, ламінатори, мольберти, набори для творчості та багато іншого.

У планах кожного з дитсадочків – відремонтувати майданчики на території закладів.

Чорноморськ_ДНС Чорноморськ_ДНС (4) Чорноморськ_ДНС (5) Чорноморськ_ДНС (6) Чорноморськ_ДНС (7)

Повернутися назад