65032, пр-т. Шевченка, 4, м. Одеса, Україна

Енергетичний нагляд та охорона інформації: голова обласної ради та депутати долучилися до наради ОДА

21-09-2021
63BA5DFA-00C8-43B3-9750-4C429A6960AF

Голова Одеської обласної ради Григорій Діденко та депутати долучилися до щотижневої апаратної наради Одеської облдержадміністрації 21 вересня. 

Основне питання на порядку денному — підсумки роботи управління Державної інспекції енергетичного нагляду в Одеській області за вісім місяців поточного року. 

Як розказав заступник начальника управління Олег Пілюга, з початку року за результатами перевірки було виявлено 238 порушень щодо виконання розчистки трас повітряних ліній електромереж, а також підтримання відповідності їх стану нормам; виявлено 140 зауважень щодо грозозахисного обладнання. Під час перевірки виконання операторами підготовки електроустановок підстанцій напругою 35-110 кВ до роботи в умовах високих температур повітря було виявлено 138 зауважень. 

Окрім цього, влітку було проведено обстеження стану систем електрозабезпечення закладів охорони здоров’я області, до яких госпіталізують пацієнтів з коронавірусом. 

З початку року до управління надійшло 171 звернення громадян. Вони стосуються технічного стану електричних мереж, якості електроенергії, незабезпечення надійного постачання та правомірності проходження мереж по земельним ділянкам. За результатами розгляду були надані відповідні приписи та роз’яснення.

Під час засідання також було розглянуто порядок забезпечення охорони інформації з обмеженим доступом під час прийому іноземних делегацій.

Повернутися назад