65032, пр-т. Шевченка, 4, м. Одеса, Україна

Федерація самбо Одеської області

08-07-2016
HAK_5918

На шостій сесії обласної ради депутатський корпус проголосував за рішення щодо надання у 2016 році пільги з орендної плати (на один рік) за користування нежитловим приміщенням за адресою: м. Одеса, вул. Філатова, 29-а громадській організації «Федерація самбо Одеської області».

«Ми плануємо створити центр єдиноборств із приміщенням для боротьби, тренувальним залом для дітей, тренажерним залом та медичним пунктом. Проте будівля потребує капітального ремонту. Окрім тренувань у центрі будуть проводитися різноманітні заходи, зокрема – змагання, семінари, спортивні зустрічі. Кошти від наданої нам пільги підуть на проведення ремонтних робіт та створення сприятливих умов для спортсменів. Наразі готується проектна документація, після цього ми розпочинаємо ремонт», – розповів перший віце-президент Федерації самбо Одеської області, мастер спорту, чемпіон по самбо Вахід Сабіров.

«Кожен вид спорту гарний по-своєму. Самбо – не тільки система єдиноборств, яка об’єднала прийоми багатьох видів боротьби, але й своєрідна життєва філософія. Цей вид спорту допомагає сформувати позитивні орієнтири сучасної молоді, зокрема – ведення здорового способу життя, виховання патріотизму, зміцнення дружніх зв’язків між спортсменами з усіх куточків країни», – зауважив голова обласної ради Анатолій Урбанський. Він також висловив переконання, що спортсмени Федерації самбо не зменшать обертів і будуть йти впевненими кроками у напрямку до своєї мети і досягати поставлених завдань.

HAK_5918 HAK_5919 HAK_5920 HAK_5925

Повернутися назад