65032, пр-т. Шевченка, 4, м. Одеса, Україна

Фольклорно-етнографічний фестиваль «Artsiz open fest»

23-05-2016
DSC_0141

Перший регіональний фольклорно-етнографічний фестиваль «Artsiz open fest» пройшов в селі Холмське Арцизького району.

Учасників та гостей фестивалю фольклору та етносу привітали заступник голови Одеської обласної ради Юрій Дімчогло та депутат обласної ради Сергій Паращенко.

Програма на святі обрядів, звичаїв та традицій свого народу була різноманітна, насичена та цікава. Фольклорно-етнографічний фестиваль запросив гостей зануритись у самобутність культур південного регіону Одеської області. Пригощали гостей стравами традиційної кухні Бессарабії. На святі фольклору та етносу художніми колективами були представлені театралізовані постановки народних обрядів та звичаїв, а завершилося свято незабутнім концертом за участю 23-х колективів з восьми районів Одеської області.

«Наш південний регіон має свою унікальну та особливу самобутність. Адже тут проживає 133 нації, і кожна з них має можливості зберігати та розвивати свої культурні традиції. Цей перший, і сподіваюся, далеко не останній фольклорно-етнографічний фестиваль, знайомить нас з болгарською, російською, молдавською та іншими культурами. Нині у багатьох країнах відроджується давня традиція одягати національний одяг не тільки на свято, але і в буденному житті. Адже національний костюм – це коріння народу, частинка народної душі» – наголосив голова Одеської обласної ради Анатолій Урбанський.

DSC_0141 DSC_0146 DSC_0260 DSC_0353 DSC_0395

Повернутися назад