Газеті “Чорноморський маяк” виповнилося 42 роки

19-04-2019
dsc0997-kopia_5b7d5ec187df4

Суспільно-політичній газеті «Чорноморський маяк» у квітні виповнилося 42 роки. Пройшовши шлях роздержавлення та отримавши статус ТОВ «Чорноморський маяк», газета як і раніше залишається цікавим співрозмовником та порадником для своїх читачів.

«Після реформування наше видання зіткнулося з фінансовими труднощами, ми провели скорочення у штатному розписі до 7-ми працівників. Ми мусимо розраховувати на власні сили та більш раціонально використовувати власні ресурси, знаходити нових партнерів для співпраці на договірних умовах. Тепер газета виходить один раз на тиждень – щосуботи, на 8-ми або 14-ти шпальтах, тиражем 2500 примірників. У кожному номері ми намагаємося широко розкрити актуальні теми, враховуємо інтереси та смаки наших читачів, допомагаємо їм корисними й практичними порадами. Наші матеріали різнопланові, вони зачіпають всі сфери життя міста Чорноморськ та окреслюють важливі події в Одеській області, Україні та світі. Вони завжди викликають позитивний зворотній зв’язок – відгуки, полеміку, змушують задуматися. Неодноразово «Чорноморський маяк» ставав захисником інтересів і прав жителів Чорноморська, які зверталися до нас за допомогою, зокрема у вирішенні соціально-побутових, юридичних питань, захисті прав соціально-незахищених верств населення.

Не дивлячись на труднощі, «Чорноморський маяк» залишається для городян справжнім інформаційним маяком у неспокійному морі друкованих видань. Ми шукаємо нові шляхи до привернення уваги нових читачів, йдемо в ногу із сучасністю, тримаємо руку на пульсі важливих подій», – розповів редактор Богдан Панас, який 9-й рік очолює редакцію «Чорноморського маяка».

Слід зазначити, що реформування преси – одна із ключових медіареформ в Україні, яка має позбавити місцеві газети фінансової та змістовної залежності від органів влади, зокрема має унеможливити подальший вплив чиновників на редакційні політики видань.

З нагоди 42-річчя видання голова обласної ради Анатолій Урбанський передав свої вітання колективу редакції: «Незважаючи на те, що ми живемо у вік новітніх технологій, культура читання друкованої преси міцно ввійшла у побут багатьох людей. Бажаю «Чорноморському маяку» подальшого процвітання, серйозних партнерів та збільшення передплатників. А творчій команді – реалізації намічених планів, невинного руху вперед, підкорення нових вершин, а також здоров’я, миру та особистого щастя. Нехай з роками лише міцніє братство між журналістами редакції та читачами!».

dsc0997-kopia_5b7d5ec187df4