65032, пр-т. Шевченка, 4, м. Одеса, Україна

Газеті «Вісті Ананьївщини» – 108 років

01-02-2018
ВА2

Рівно 108 років назад, 1 лютого 1910 року вийшов перший номер газети «Известия Ананьевского уездного земства», нині – «Вісті Ананьївщини». За більш ніж віковий період свого існування районка декілька разів змінювала свої назви – «Известия Ананьевского исполнительного комитета Советов робочих, крестьянских и красноармейских депутатов», «Известия Ананьевского городского исполкома и райпарткома», «Красный труд», «Більшовицька перемога», «Прапор комунізму», «Радянське село», виходила молдавською –  «Биринце Большевикэ», «Доведира большевике».

Історія зберегла інформацію про те, що чимало журналістів, які стояли у витоків заснування видання, постраждали через сувору цензуру, бо найменша помилка в опублікованому матеріалі могла призвести до невиправних наслідків. Звісно, у видання були і злети, і падіння, але мешканці Ананьївщини завжди довіряли друкованому слову районного часопису.

«У різні часи в районці працювали різні люди. Всі вони гідні самих теплих слів подяки за їх важку і, іноді, невдячну працю. Всі вони патріоти нашого краю та талановиті люди. На жаль, багатьох вже немає з нами – це Микола Калюжний, Лариса Шпак, Валентин Базелюк та інші працівники газети , які присвятили їй своє життя. Час вносить свої корективи і він невблаганний… Та все ж ми віримо, що реформи, пов’язані з децентралізацією влади, підуть на користь і нашій газеті. Хотілося, щоб нинішній читач замислився над тим, як важливо шанувати свою історію, радіти сьогоднішньому дню, вірити в те, що все у нас буде добре. І сприяти цій благородній філософії життя є завданням нашої газети», – повідомив  редактор газети «Вісті Ананьївщини» Володимир Сєдов.

«Читацький інтерес до газети підтримує професіоналізм, з яким колектив часопису «Вісті Ананьївщини» підходить до випуску кожного номера. Адже ваша повсякденна праця – бути завжди у курсі суспільного, політичного та соціально-економічного життя району. Бажаю вам енергії, терпіння, здоров’я та сил у подоланні усіх життєвих негараздів, нехай ваш труд завжди буде затребуваний та гідно оцінений. Виданню – творчого розвитку та збільшення передплатників», – висловився голова Одеської обласної ради Анатолій Урбанський.

_0 1 АВ ВА2

Повернутися назад