Газеті “Єдність” Великомихайлівського району – 85!

20-02-2017
коллектив редакции

Газета «Єдність» Великомихайлівського району відсвяткувала 85-річчя. З нагоди славного ювілею голова обласної ради Анатолій Урбанський передав вітання колективу редакції:

«Це знакова подія не лише у житті колективу редакції, а й усього Великомихайлівського району. З першого номера і до сьогодні видання пліч-о-пліч крокує зі своїми читачами, залишається для них цікавим та чесним співрозмовником, мудрим порадником. Бажаю колективу газети міцного здоров’я, натхнення, невпинного руху вперед, творчих знахідок, примноження читацької аудиторії, благополуччя та добробуту у родинах».

Цей святковий день зібрав колишніх й нинішніх працівників редакції, які із вдячністю і теплом згадували усіх хто очолював та створював районну газету. Окрім керівництва району журналістів вітав депутат обласної ради Микола Дерев’янко.

Довідково: 19 лютого 1932 року вийшов перший номер Гросулівської районної газети «Більшовик». Тут працювало не одне покоління журналістів, поліграфістів, позаштатних авторів. У період Великої Вітчизняної війни газета виходила до останнього дня перед окупацією і знову відновила свою роботу одразу після звільнення від поневолення. У 1954 році її назву було замінено на «Прапор Леніна», у 1964 році – на «Ленінець». У 1992 році газета змінила назву на «Єдність», засновником якої стала районна рада та колектив редакції.

Хоча і змінювалися назви газети, постійно оновлювався склад колективу редакції, одне залишалося незмінним – видання завжди прагнуло розповідати своїм читачам про головні події у житті району. Воно охоплює широке коло тем: робота органів місцевого самоврядування, районної державної адміністрації та її підрозділів, проблемні питання життя територіальних громад, політичне життя району, питання сфери освіти, культури, охорони здоров’я, діяльність правоохоронних органів, комунальних підприємств, спортивне життя та дозвілля. На сторінках «Єдності» прописано історії тисяч великомихайлівців різних професій та поколінь.

????????????????????????????????????

????????????????????????????????????

????????????????????????????????????

????????????????????????????????????

????????????????????????????????????