Голова обласної ради Анатолій Урбанський з приводу ремонтних робіт в Одеському палаці спорту

18-12-2017
15

В ефірі телеканалу «Mediaінформ» голова обласної ради Анатолій Урбанський та директор Палацу спорту Ігор Волошин прокоментували питання щодо ремонтних робіт в Одеському палаці спорту.

Зокрема, голова обласної ради подякував ініціативній групі, яка боролась за те, щоб чемпіонат світу з хокею серед юніорів був проведений в Одесі та пояснив, що одразу після отримання права на проведення Чемпіонату світу з хокею серед юнаків до 18 років, Одесі був висунутий цілий ряд умов і всі вони стосувалися місця проведення чемпіонату – Палацу спорту.

«Нам були висунуті чіткі вимоги Національного олімпійського комітету України. Зокрема, була низка вимог до обласної ради, як власника Палацу спорту – ремонт покрівлі, стелі, освітлення, вестибюлю, санвузлів, спортивних роздягалень. За благоустрій прилеглої території відповідальність несе Одеська міська рада», – пояснив Анатолій Урбанський.

Незважаючи на стислі строки, було прийняте рішення відмовитися від матеріалу для ремонту крівлі, що вже морально застарів на користь сучасних технологій. Навіть попри це, роботи були виконані менш ніж за місяць.

«На сьогоднішній день ведуться роботи з капітального ремонту спортивно-концертного комплексу Одеський палац спорту. Майже завершені масштабні роботи з капітального ремонту куполу демонстративної зали. Розпочато роботи з капітального ремонту громадських санвузлів спорткомплексу», – розповів директор Палацу спорту Ігор Волошин.

А ось кошти на спеціальне обладнання, серед якого – захисне скло та сучасне тепло мали були перераховані зі столиці, але з різних причин кошти були затримані. Перераховувати кошти у грудні – вже запізно, тому що витратити гроші за призначенням Одеська область просто не дозволить поточне законодавство, згідно з яким усі невикористані у регіонах кошти в кінці року повертаються до національної казни. А при поповненні рахунків в середині грудня, просто не вистачило би часу на закупівлю потрібного обладнання.

«Після того, як ми отримаємо кошти, ми маємо оголосити тендер. Повинно пройти щонайменше три з половиною тижні для того, аби всі бажаючі мали змогу прийняти участь у конкурсі через систему ProZorro. Я не критикую, бо робота система достатньо лояльна, якщо до цього питання підходити завчасно», – висловився голова облради Анатолій Урбанський.

Виділення коштів після новорічних свят також не вирішує проблему дефіциту часу, адже казначейство виходить з канікул лише у лютому.

Незважаючи на те, що Одеса залишилася без чемпіонату світу, припиняти роботи ніхто не збирається.

«Найголовніше, що ми повинні були встигнути виконати до початку перших серйозних холодів – покрівлю. Ми це виконали. А ті 10 млн. грн., котрі мали були виділені на ремонт зазначених приміщень у Палаці спорту, за обопільною згодою моїх колег-депутатів будуть враховані в бюджеті наступного року, котрий ми будемо приймати 21 грудня», – підкреслив Анатолій Урбанський.

Але існує висока ймовірність того, що Одеса буде приймати інший чемпіонат світу, що пройде у грудні наступного року, на якому будуть змагатися не юнаки до 18 років, а фактично дорослі спортсмени, адже вікове обмеження тут – 20 років. І бути цьому чи ні – вирішиться наступної весни.

«У березні 2018 року планується приїзд Міжнародної федерації хокею з шайбою. І є велика вірогідність за умов готовності Палацу спорту і відповідності його міжнародним європейським вимогам, проведення в спортивно-концертному комплексі Одеський палац спорту Чемпіонату світу серед юніорів U-20», – повідомив Ігор Волошин.

Але, навіть якщо і цей план не вдасться, одесити все одно залишаться у виграші, адже врешті-решт Палац спорту буде повністю проведений до ладу. А значить, коли великий хокей приїде до Одеси – питання часу.

10 11 12 13 14о 15 17