65032, пр-т. Шевченка, 4, м. Одеса, Україна

Анатолій Урбанський про підсумки роботи обласної ради за 2016 рік

03-01-2017
photo648584369034865186

В ефірі телеканалу Kozyr Digital (програма «Реальне життя») голова обласної ради Анатолій Урбанський розповів про підсумки роботи обласної ради за 2016 рік:

Ведучий: Як Ви вважаєте, які три основні події для Одеської області є найважливішими в році, що минає?

Анатолій Урбанський: Почнемо з хронології : перш за все – вирішення питання, яке існувало понад 30 років: обласний архів переїде до будівлі на Пироговській, 29. Дана будівля відповідає усім умовам для збереження фондів обласного архіву, оскільки будувалася вона саме для архіву. Буде проведено тендер. Переможець здійснюватиме ремонтні роботи.  Сьогодні обласний архів має достатньо часу для підготовки до переїзду. Я впевнений, що ми з колегами-депутатами  прийняли збалансоване рішення з цього питання. Наступне – будівництво та утримання автомобільної дороги державного значення «Одеса-Рені (на Бухарест)». Ситуація в дорожньому господарстві України і в нашому регіоні зокрема, складна. Але я переконаний: спільними зусиллями ми можемо і повинні змінити ситуацію докорінно. Адже інфраструктурний розвиток сьогодні є одним із державних пріоритетів. І перші кроки вже зроблено. З цією метою з обласного бюджету виділяються кошти на реконструкцію доріг районного і місцевого значення. Велику підтримку Одеська область отримала з боку Держави та Президента щодо будівництва автомобільної дороги. Ще одне велике досягнення минулого року  –    відновлення «великого льоду» у Палаці спорту.  Обласна рада високо цінує роботу СДЮШОР  «Крижинка», пишається досягненнями юних фігуристів. Відновлення льодової арени дало можливість юним спортсменам СДЮШОР  «Крижинка» повноцінно та безкоштовно тренуватися та готуватися до змагань.

Ведучий: Як Ви вважаєте чи вдасться Вам спрацюватися з новим губернатором?

Анатолій Урбанський: У мене було з майбутнім головою ОДА декілька телефонних розмов. Впевнений, що жодних конфліктів у нас не буде, адже Максим Степанов – по-справжньому системний та правильний менеджер, який конче необхідний Одеській області та ії мешканцям. Пану Степанову необхідно буде зробити дуже багато справ задля повернення поваги та довіри до ОДА, я впевнений що він з цим впорається, а обласна рада  буде надійним партнером у корисних справах.

Ведучий: Якими досягненнями в Одеській області Ви пишаєтесь понад усе?

Анатолій Урбанський: Я можу назвати декілька проектів. Ремонт автомобільної дороги Р-75 «Криве Озеро – Балта». Це траса державного значення. Одночасно з цим вона була найпроблемнішою в Одеській області та довгі роки потребувала ремонту. Ще одне досягнення, яке мені більш за все імпонує,  програма  енергоефективності, в рамках якої проводиться переобладнання житлових будинків. Зокрема – утеплюються фасади, ремонтуються дахи, встановлюються металопластикові вікна у парадних, а також датчики тепла. Модернізація будинків проводиться у великих містах області, за виключенням обласного центру Одеси. Увага приділяється й об’єктам соціальної сфери. У наступному році цю велику роботу буде продовжено. Також ми будемо рекомендувати нашим колегам на місцях впроваджувати районні програми, спрямовані на підвищення енергозбереження та зниження витрат на комунальні послуги.

photo648584369034865186 photo648584369034865185

Повернутися назад