Голова обласної ради взяв участь у засіданні постійної комісії з питань бюджету, фінансово-економічної політики та банківської діяльності

07-09-2018
DSC_1312

Відбулося засідання постійної комісії обласної ради з питань бюджету, фінансово-економічної політики та банківської діяльності (голова – Євгенія Абрамова). У роботі постійної комісії також взяв участь голова обласної ради Анатолій Урбанський.

Відповідно до порядку денного, депутати розглянули ряд соціальних питань, які стосуються справ дітей в Одеській області. Зокрема, обговорювалися питання щодо забезпечення житлом дітей-сиріт Одеської області за рахунок субвенції з місцевого бюджету на проектні, будівельно-ремонтні роботи, придбання житла та приміщень для розвитку сімейних та інших форм виховання, наближених до сімейних. Також йшлося про забезпечення житлом дітей-сиріт, осіб з їх числа за рахунок відповідної субвенції з державного бюджету у 2018 році. Далі члени постійної комісії заслухали інформацію Служби у справах дітей обласної державної адміністрації щодо необхідної кількості створення дитячих будинків сімейного типу у розрізі районів та населених пунктів Одеської області. Голова обласної ради Анатолій Урбанський зауважив, що стан інтернатних закладів, дитячих будинків сімейного типу та умови проживання у них дітей, має бути на постійному контролі як Служби у справах дітей ОДА та відповідних органів, так і депутатів обласної ради.

Окрім цього депутати заслухали директора Департаменту фінансів обласної державної адміністрації Марину Зінченко щодо внесення змін до обласного бюджету на 2018 рік.

По всім розглянутим питанням прийняті відповідні висновки та рекомендації.

DSC_1300 DSC_1302 DSC_1305 DSC_1308 DSC_1312 DSC_13131